Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobhatnám fel a külsőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel a külsőmet, hogy felhívjam a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés

Egész életemben visszahúzódó típus voltam, most is az vagyok, így aztán a divatos külsővel se foglalkoztam sokat... most viszont már szeretnék barátnőt, vagy legalábbis felhívni magamra a csajok figyelmét, ezért fel akarom dobni valahogy a külsőmet. Tudnátok segíteni?


Itt egy kép:

[link]

(kicsit gyenge kép sajnos :S)


2010. febr. 21. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

16


ja és azt kihagytam hogy növesztem a hajam de még nem látszik meg :S

2010. febr. 21. 21:00
 3/26 anonim válasza:
100%

1 Sportolj valamit.

2 A hajadra húz sapkát míg elég nagy nem lesz

3 Látom van ott még egy kis bajusz szerintem azt borotváld le :DDDD

2010. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
A csajok magasról lesza.rják hogy nézel ki csak akkor figyelik hogynéz ki valaki ha odamegy hozzájuk, különben rá se hederítenek ennyit erről. Lehetsz puha.pö.csű is a legtöbb csajnak úgy is a szerencsétlenek jönnek be
2010. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

figyelj, megmondom én neked a tutit, mi kell, hogy felfigyeljenek rád.


1. vegyél a kínai áruházban D&G hamisított cuccokat

2. vegyél egy 4cm átmérőjű, arany színű fuxot a bizsuboltban

3. tegyél a fuxra egy levesestányérnyi mercedes jelet

4. vegyél ITALIA vagy hasonló feliratú dzsekit

5. vegyél egy szamurájkardot

6. ezeket egyszerre viseld és te leszel a rajxD

2010. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
51%
Már így is raj vagy maradj így :D
2010. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]

illetve

[link]

2010. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kéri hogy segítsetek,akkor mi a f@szért nem lehet normális válaszokat írni?

Figyelj: 1.Szerintem kezdj el valamit sportolni..meglátod fittebbnek is fogsz látszani,jobb kedved is lesz:)

2.Nem kell a legdrágább márkás cuccokat megvened.. Akár egy kínai üzletben is tudsz venni olyan divatos ruhákat hogy megszólal ! :) 3.Próbálj meg humoros lenni,viccelődj a lányokkal,azt nagyon szeretik :) 4.Szerintem valami normális haj :) .. ne növezd meg hosszú haj az szerintem nem divatos ( persze ez csak saját vélemény).

Remélem valamit tudtam segíteni :) .....sok sikert 19/F

2010. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem növeszd meg a hajad :) Kinek mi jön be, valaki szerint divatos, valaki szerint nem. Szerintem divatos... nekem is hosszabb (vasalt) hajam van. A képen úgy látszik, hogy kicsit zsíros a hajad... próbálj meg kicsit sűrűbben hajat mosni, hogy ne legyen ennyire zsíros. Borotválkozz. Szőrteleníts. Ha nem vagy elég ápolt, megveheted a legújabb divatcuccokat is, de nem fognak rád nézni... Ha az ápoltság megvan, akkor szerintem a NewYorkerben lehet venni jó cuccokat elfogadható áron :) De ottvan még a zara, bershka, pull&bear, devergo, retro, hardsoda, cipo&baxx, henleys stb :)
2010. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Helló énis kb így néztem ki 15 évesen és miután elkeztem magammal foglalkozni pl:öltözködés,hajviselet azóta rám vannak kattanva a csajok.Nem vagy te csúnya gyerek csinálj valamit a böröddel mert elég pattanásos vagy és főleg a hajaddal mert lelapuló hajad van mint nekem,menny fodrászhoz kérdezd meg mi álna jól ja és mozsd a hajad hajerősitő samponnal!és persze öltözz férfiasan nem divatmajomként!a haj sokat dob az emberen!hidd el ne csüggedj!

19/f Fodrász.

2010. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!