Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konkrétan tökön rúgott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan tökön rúgott a barátnőm, mit lehet erre lépni, ha nem akarom kidobni?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk és elkezdtem lökdösni a vállát, de csak úgy lazán, hogy állítson már magán.

Erre közölte, hogy őt én ne lökdössem elkezdett hadonászni és tökön rúgott, bár szerintem nem teljes erőből.


Mondtam, hogy most hagyjon békén egy kicsit, de csak nem kopott le rólam.., bárhogy kértem. Aztán végül (így) együtt mentünk tovább..


2015. ápr. 21. 23:34
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Ha engem tökön rúgott volna, akkor utána biztos, hogy a helyedben pinán rúgtam volna. Ne hagyd magad, egyszerűen hagyd ott.
2015. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Ott hagyni, meg ahogy mondtam nem tudom, behálózott."


A csaj egy elmebeteg de hogy te mit lépsz erre az a te döntésed. Legegyszerűbb azt mondani hogy nem tudod ott hagyni. Nincsenek már barátaid? Kérj tőlük bocsánatot és lesznek. Majd amikor a csaj nincs otthon szedd össze mindenedet és húzd meg magad valakinél amíg valami saját kéglit találsz. Tőle meg még búcsúzni se érdemes.


De várj, kitalálom, "ez nem ilyen egyszerű". De igen. Vagy ez vagy visszaütsz de azért te nagy bajba kerülhetsz mivel ő a nő és te a férfi (miközben egyenjogúság van...). Vagy előbb-utóbb elkapar téged egy félreeső helyen és senki nem hall felőled soha többé. Panaszkodsz még vagy lelépsz onnan végre?

2015. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy valaki tényleg elhiszi ezt a sztorit?

Kérdező, ne fárassz már a hülyeségeiddel....

2015. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Jesszus...A kerdezo persze csak arrol beszel, hogy vele mit tett a baratno, az elozmenyekrol egy szot sem ejt, valoszinuleg brutalisan kikeszitette szegenyt csajt mielott idaig jutottak...

Kerdezo, orulj neki, hogy csak egy gyenge tokonrugast kaptal, ha engem lokdostel volna még fel is jelentelek, de minimum kib..szlak a lakásomból.

2016. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

*lehet, hogy még fel is jelentelek.

Es ez a nemi eroszakos megoldas pedig...hat, nyugodtan probaljatok ki fiuk, a bortonben biztosan tizszeresen megterul a befektetett energia, ahol majd ti kapjatok szarazon :)

2016. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
kamu
2022. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!