Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konkrétan tökön rúgott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan tökön rúgott a barátnőm, mit lehet erre lépni, ha nem akarom kidobni?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk és elkezdtem lökdösni a vállát, de csak úgy lazán, hogy állítson már magán.

Erre közölte, hogy őt én ne lökdössem elkezdett hadonászni és tökön rúgott, bár szerintem nem teljes erőből.


Mondtam, hogy most hagyjon békén egy kicsit, de csak nem kopott le rólam.., bárhogy kértem. Aztán végül (így) együtt mentünk tovább..


2015. ápr. 21. 23:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom kidobni! Francba. Tényleg nem tudom. Már behálózott, nála lakom, mindenemet figyeli. És úgy néz ki a retorzióktól sem riad vissza.
2015. ápr. 21. 23:46
 12/26 anonim ***** válasza:
De szabad ember vagy.
2015. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy puhap"cs, akkor le tudsz lépni.


A nemi erőszakot meg azért ne, az teljesen aránytalan lenne, nem mellesleg bűncselekmény.

2015. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

Keverj le neki egy akkora sallert, hogy 3 hétig csengjen tőle a füle.

Mi az, hogy neked esik meg tökön rúg?

2015. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szerintem beteg. Legalábbis kezdek rájönni. Kicsit későn. :/
2015. ápr. 21. 23:50
 16/26 A kérdező kommentje:
Max akkor fogná fel mit csinál, ha véresre rúgdosnám. Nem az első eset, hogy nekem esik, kapott is érte pofont, de semmit sem hat. Ott hagyni, meg ahogy mondtam nem tudom, behálózott. Elmarta az ismerőseimet. Minden pénzemet elköltöttük. Munkám sincs már.
2015. ápr. 21. 23:51
 17/26 A kérdező kommentje:
Akkor ijedtem meg először tőle, amikor bezárt a lakásba, meg próbáltam egyszer elmenni és utánam jött és vissza rángatott káromkodva. Ez 2 hónapja volt, de azóta se tudtam eljönni. Amúgy 2 éve együtt vagyok vele és voltak persze kitörései de többnyire kezelhető és normális volt. Nem zárt be meg ilyenek!
2015. ápr. 21. 23:53
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
Te nagyon unatkozhatsz, ha ilyen kamukérdéseket gyártasz. :D:D:D
2015. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Beteg. De azért te se hagyd magad ennyire. Elvileg ő egy gyenge nőcske. Te meg férfi vagy, akkor csinálj is úgy.
2015. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 opened paradise ***** válasza:
100%

Tuti,hogy egy pincében végzed!


Amúgy ne hisztizz. Igazi tökönrúgásnál nem tudtad volna tépkedni,a földön feküdtél volna és épp szoprán hangon könyörögtél volna a halálért.

2015. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!