Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Konkrétan tökön rúgott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan tökön rúgott a barátnőm, mit lehet erre lépni, ha nem akarom kidobni?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk és elkezdtem lökdösni a vállát, de csak úgy lazán, hogy állítson már magán.

Erre közölte, hogy őt én ne lökdössem elkezdett hadonászni és tökön rúgott, bár szerintem nem teljes erőből.


Mondtam, hogy most hagyjon békén egy kicsit, de csak nem kopott le rólam.., bárhogy kértem. Aztán végül (így) együtt mentünk tovább..


2015. ápr. 21. 23:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kérjen őszintén bocsánatot, vagy hagyd el.
2015. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Rúgd meg te is .
2015. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Én meg p.inán rúgtam volna a helyedben!;)
2015. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarok olyan tippeket, adni, mint például a nemi erőszak... :-?
2015. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy megrúg a barátnőd?? O.o Én úgy tudtam, hogy akit szeretünk, azt sosem bántjuk. Ez alap.
2015. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Jó, bevallom baromira megtéptem a fülét, meg a haját, ordított.... :/ Most biztosan le fognak páran szólni.

De csak nem tágított. Miután végre leálltam és abba hagytam és mondtam hogy "apapótléknak kellek" akkor megint nekem ugrott, abból meg megint földre teperés meg hajtépés lett. :/ nem tudok már mit kezdeni vele, ha nem teszem le a földre ilyenkor és nem okozok fájdalmat a szememet kikaparja.


Ott kéne már hagyni.

2015. ápr. 21. 23:41
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Biztos, hogy kikeféltem volna ezért a lelkét.
2015. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Persze a tökön rúgás után téptem meg.


Azt meg én sem értem miért bánt, ha szeret. Mármint, jó, hogy néha lökdösöm meg valami, de azért nem rúgtam volna meg, vagy pl soha nem ütöttem meg, max megfogtam a fejét a hajánál fogva. Szerintem már nem szeret és terrorban próbál így tartani.

2015. ápr. 21. 23:43
 9/26 A kérdező kommentje:
Nemi erőszakot nem értem hogy értitek, bármikor megdughatom.... akkor azt hogyan? Menjek be szárazon neki? De ez olyan mint a kutyáknál, ha később csinálom akkor már nem érti miért kap..
2015. ápr. 21. 23:44
 10/26 anonim ***** válasza:
Úristen. Dobd ki. Ez hülye...
2015. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!