Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne vele együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne vele együtt maradni/folytatni?

Figyelt kérdés
5 napja járok a fiúval. ezalatt kétszer vesztünk össze. az első az azért volt mert nem vállalom fel a kapcsolatunkat...de kibékültem vele!
2010. febr. 19. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
persze!
2010. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vállalod fel a kapcsolatotokat??? úgy kivágnálak mint macskát xarni!
2010. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én felvállaltam! csak ő nem érezhette úgy v nem tom
2010. febr. 19. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom te is ilyen kis 12-13 éves csitri vagy, ha nem vállalod fel mennyé el qurvának
2010. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem 12-13 hanem 16
2010. febr. 19. 15:08
 6/6 anonim válasza:
hát mondjuk ha nem vállalod fel a kapcsolatot, lehet több oka ennek, vagy nem érzed még úgy, hogy szereted, vagy nem gondoltad vele annyira komolyan. Gondolj csak bele, ha egy suliba jártok, nem vállalod fel nyílvánosan mondjuk azért, hogy ne cikizzenek, vagy ne tegyenek be nektek, akkor ezt feltétlen beszéld meg a fiúval, mert akkor teljes mértékben meg fogja érteni. Ha netán a fiú nem a legszebb srác lenne és azért félsz, hogy kigúnyolnak majd e miatt, de te a fiút szereted a természete miatt, akkor egyszerűen próbáld meg legyőzni a gátlásaid és ne add fel könnyen, mert, ahogy a mondás is tartja nem minden az aminek látszik, én nem egy lány/fiút ismerek akinek a párja nem hozzá illő testileg, mármint jobbat érdemelne az egyik fél, de az emberek egyéniek és nagyon sokfélék, ezért a gátakat át kell hidalni, ha leírod pontosan miért érezné úgy a fiú, hogy nem vállalod fel, jobban tudnék segíteni, de így csak halványan elgondoltam az eseteket, lehet egyik sem az, ami pont rád illik, privibe válaszolok szívesen.
2010. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!