Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem néha magam furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem néha magam furcsán vele? Szeretem őt nagyon is és ő is engem, de ugyanakkaor furdal a lelkiismeret hogy milyen lehet mással.

Figyelt kérdés

1 éve van egy barátom. Ő az első és úgy érzem ő az igazi, de egyáltalán nem vagyok rózsaszín ködben viszont ragaszkodok hozzá, hiányzik ha nincs velem szeretem, imádom stbstb. Ő is így van ezzel viszont ő nagyon szerelmes. Mindig velem akar lenni, ha akarok egy pár nap szünetet megsértődik mert azt gondolja biztos akkor már nem szeretem és megakarom csalni...

Rengetegszer volt már az az érzésem hogy mással is kiakarom próbálni pár napra, de gondolom ez természetes. Csak a gondolattal játszok amúgy nem hiszem hogy megtenném, mert ő nem olyan pasi mint a többi "hülyegyerek". Gyengéd, törődik velem, Nem csak úgy vagyok neki azt kész, tud szeretni. Külsőre egyáltalán nem az ideálom, de a belsője nagyon de nagyon tetszik!!! Lehet ez a gond? Ha meglátok egy helyes pasit (nála helyesebbet) akkor rögtön elfog vmilyen érzés.. :S Ne kérdezzétek milyen,de nagyon gyötör. Elhagyni nem akarom semmiképpen. Mi történik velem?? :( ő 18 éves én 17


2008. aug. 27. 10:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaaah és vele történt minden. Csók, szex és nem bántam meg.
2008. aug. 27. 10:10
 2/10 A kérdező kommentje:

Még vmi, ezt kihagytam:

Én sokszor gondolkozom azon, hogy mi lesz ha szakítunk, mi lesz ha elhagyjuk egymást. Eltudom vele képzelni a jövőmet, de nem olyan "erősen". Lehet azért gondolok mindig a legrosszabbra mert olyan a gondolkodásom?


És amit most mondok az furán hangzik: Amikor összeveszünk általában azt a "beszólását" szoktam várni, hogy "na akkor vége, szakítsunk" Miért?????????? :'(

Pedig szeretem :(

2008. aug. 27. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mar nem vagy szerelmes bele! Ha az lennel nem lennel kivancsi mas "helyes pasikra" Mar csak a megszokasert vagy vele es ennyi! :D De fel a fejjel!
2008. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért van, mert első szerelem, és még benned van a kalandvágy, ugyanis nem élted ki magad. Ez teljesen természetes, főleg, ha azt írtad, főleg a belső az ami megfogott benne. Néha én is vagyok így,pedig nekem nem első szerelem. Ha eltudod fogadni azt, hogy ő lesz az egyetlen hapsi az egész életed folyamán, akkor az jó, viszont nem azt érzem. Te még szeretnél élni. Hiszen most vagy abban a korban, mikor tombol az ember, főleg pasi téren. Szerintem, ha már ugy érzed, h annyira nem jó vele annyira, akkor lépj tovább. Egy éve vagytok együtt és ez a ti korotokban még nagyon soknak számít. Nem ez az átlag ezt ugy értem. Gondold át mit szeretnél és ha igazán szeretitek egymást, akkor fogadd el azt a tényt, h nem ő leghelyesebb hapsi a világon, viszont szeretetre méltó.
2008. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én jól érzem magam vele. Nem akarok más pasit csak elszokott kalandozni a gondolatom. Szerelmesnek szerelmes vagyok, csak nincs elöttem a rózsaszín köd. Nem akarom otthagyni a barátomat csak azért mert kiakarom élni magam. Szerintem vele is kitudom...
2008. aug. 27. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás... Én is annyi idős vagyok, mint te és mi is 1 éve járunk. Szerintem majd idővel kialakul, hogy mi lesz a jó megoldás. Ha annyira nem bírod ki, hogy ne legyél mással meg ilyenek, akkor ez majd ki fog alakulni szerintem, és úgyse fogod majd bírni:S Ha meg jó lesz vele, és te is jól érzed magad, akkor együtt maradtok, ameddig nincs szükségetek másra (lehet örökké:)). Én így gondolom ezt a dolgot, a rózsaszín köd meg lhet majd néha-néha visszatér, mert mért ne jöhetne még vissza újra meg újra? Főleg h ilyen fiatalok vagytok. Amúgy általában az emberek azt mondják, hogy mindenkinek van egy párja valahol, és mindenki találkozhat egy olyan emberrel, aki tökéletes a számára (persze egy kapcsolat sem lehet mindig problémamentes). És ezért csomóan azt tanácsolják, hogy hagyd ott a francba, majd megtalálod az igazit. De mi van, ha vki 1.re megtalálja azt az embert, akivel teljesen összeillenek és a másik fele? Lehet, hogy ez a hátrányosabb helyzet, mert nem tudod kiélni magad, ha vele akarsz lenni (mármint pasik téren). De ha meg tényleg megtaláltad azt a valakit, akit szerethetsz (akár 1.re akár sokadikra), nem érdemes elengedni egy könnyen.
2008. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Van amikor nagyon elöttem van a köd, ki se látok mögüle van amikor meg alig-alig. Gondolom ez természetes. Amúgy csak akkor szoktam ilyenkre gondolni/ilyenekről gondolkozni amikor nincs velem. Ha együtt vagyunk meg se fordul a fejemben ilyesmi. Elképzelhető hogy ilyenkor csak az agyam "játszik" velem?
2008. aug. 27. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:

(előző válaszoló vagyok)

Nyugi, nincs semmi gond, ez teljesen természetes ennyi idősen. Én is mindig meg szoktam ijedni az ilyen gondolatoktól (na meg a sok rémtörténet, hogy unják egymást stb), de lehet, hogy inkább hasznos, ha kicsit eszedbejut más is néha (nem úgy értem, hogy éjjel-nappal másokról álmodozni meg rendszeresen), és megállapítod, hogy nem csalnád meg velük semmiképp sem a barátodat, mert neked ő sokkal jobb mint ők: szeret téged, megvéd, rendes veled meg minden és gondolom a szex is tökéletes vele, nem? Aztán ki tudja, mi lesz később, soha nem lehet tudni, de élj a mának!:)

2008. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)
2008. aug. 28. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű a válasz... Külsőleg nem elég jó neked és cső. Úgyis elhagyod.. azért tűnik el a rózsaszín köd, mert nem az az úristen hapsi akit te akarsz... Nekem volt 4 évig egy álomcsajom olyan jól nézett ki és olyan rendes volt h nemigaz... SOSE SOSE SOSE gondoltam arra hogy akárki kellene mellette... pedig ő volt az első... a válasz egyszerű... ő volt a legjobb:) így nagyon könnyü.. ezért szívás az élet:) persze ő hagyott el.. de a legjobbakat kivánom neked :)
2011. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!