Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyet kaptam, ki mit mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyet kaptam, ki mit mond, ez szexuális, vagy inkább más jellegű?

Figyelt kérdés

Készítettem egy képet a szememről, és egy fiú azt kezdte el magyarázni (nem fogom szó szernt leírni ha nem baj), hogy olyan, mint egy sötét, titkok által rejtett sziget (gonodlom itt a pupillára gondolt), amit egy tenger vesz körül, aminek mélyén rejtett kincsek vannak (itt utalt arra, hogy intelligens vagyok, humoros, és gyönyörű), amiket szeretne "feltárni", de a legizgalmasabb és legmegtiszteltetőbb az lenne, ha "betehetné a lábát elsőként" az eddig még érintetlen és felderítetlen szigetre...

Na most ez elég fura volt, de az lenne a kérdésem inkább, hogy ebben van szexuális utalás is?


2015. márc. 29. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még szép.hogy van.Hiszen minden erről szól :)
2015. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Interferencia ***** válasza:
92%
Ki akarja taposni a szemed? Menekülj!
2015. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vagy megismerni akar vagy csak megdugni :D
2015. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted, hogy szerény is vagy.
2015. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni és még a szemed is ki akarja nyomni.
2015. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 To7ka ***** válasza:
Itt a hasonlat alapján tényleg a pupilládba akarja tenni a lábát, mivel az még érintetlen terület!:DD Ez haláli :D
2015. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg akarja dugni a szem nyílásodat.
2015. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. majd ha akar, ír valami mást is, érthetőbbet, amiből már gondolhatsz valamire.
2015. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DevilOfDarkside válasza:
Ez akár egy burkolt célzás is lehet arra hogy bebarangolná a hegyvonulataidat :D és a völgyedet :D na de akár tisztességes véleményezést is takarhat és csak romantikusan akart fogalmazni :P ne legyünk előítéletekkel tele :D
2015. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már :D Csak a szemedet látta,innentől kezdve amiket írt test-arc nélkül mivel mást nem látott,szimpla szexuális dolog.Megbacna úgy is,ha zsák lenne a fejeden.
2015. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!