Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúbarátom nem nagyon...

Ha egy fiúbarátom nem nagyon reagál a szexuális jellegű témákra, az miért van?

Figyelt kérdés
Mindent megbeszélünk, tényleg mindent... Ezért nem kellene pironkodnia, vagy nem tudom, ilyenkor mi a baja. Eddig csak facebookon jött fel ez, élőben nem, de ott eléggé kerüli a témát... Egyébként egy éve szerelmet vallott, de végül megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, mert azt mondta, már nem érez semmit... Szerintetek valóban túl van rajtam teljesen, vagy mi ez az egész? Én lennék túl szabadszájú? :OO
2015. jan. 28. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket annyira nem értem, hogy minek barátkozik olyan csajjal valaki akibe szerelmes és visszautasítja... sztem egyáltalán nem csoda, hogy vannak fura dolgok ebbe...
2015. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mivel visszautasítottad, nem akar ilyen utalásokat tenni, nehogy zaklatásnak fogd fel, vagy ő alapvetően egy szégyellősebb srác, aki nem szeret ilyesmivel viccelődni. vagy esetleg mindkettő :D
2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!