Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő csak a pénz miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő csak a pénz miatt van a férfival, azt a férfiak többsége tényleg nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem rám tartozik, de ezen elgondolkoztam.

Ismerősi körömben is van ilyen, de én tényleg azt figyeltem meg, hogy sokszor vagy nem vesznek róla tudomást, vagy nem is veszik észre.

Miért jó ez egyes nőknek? Persze férfiban is van ilyen, de az szerintem nagyságrendekkel ritkább. Szerintem itt nem állja meg a helyét az, hogy régen a nő volt az eltartott, mert az már a 20. század elején sem volt már igaz.


Ismerősöm 32 éves. Volt egy viszonylag jól menő vállalkozása, egyből talált maga mellé párt. Ismertem is a lányt, nem gondoltam volna, hogy ő is ilyen. Aztán, mikor a vállalkozás már rosszul ment, a csaj nemes egyszerűséggel szó nélkül lelépett mellőle, azóta talált magának egy gazdagabbat.


Vagy ott van a legismertebb példa, Andy Vajna felesége. Én el nem hiszem, hogy ezt Andy Vajna nem látja. Most a "cserébe kap szexet" szerintem hülyeség, mert ennyi erővel luxusprostit is bérelhetne, ha már itt tartunk.


Tényleg nem veszik sokan ezt észre? Vagy ez miért nem zavar senkit? Fiú létemre én nem bírnám elviselni, hogy valaki csak addig szeret, ameddig nem üres a pénztárcám. Belefutottam már sajnos ilyenbe. Normális, csendesebb lány, szóval nem pláza pléhribi. És már az első randin az első kérdések között az volt, mennyit keresek. Természetesen hanyagoltam az egészet, nekem ilyenre nincs szükségem.


A "legalább megjelenik egy cisnos lány mellett" sem valami jó érv, bár ezen én is gondolkoztam, mert az csak egy huszadrangú kérdés. A vállalkozó ismerősöm pl sosem bulizott, nem járt ilyen társaságokba, meg nem is érdekelte ez.



Tényleg baromi nehéz ezt észrevenni, vagy mindenki tudja? Mire jó ez? Andy Vajnáéknál is szerintem mindenki tudja az országban, hogy csak a pénz miatt jött össze a csaj vele.

Miért számít ennyire a pénz egyes lányoknak? (Tisztelet a kivételnek!!)



2015. márc. 28. 17:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az öregedő férfi természetesen tisztában van vele, hogy nem a személyes varázsa ejti rabul a fiatal és kívánatos nőt, hanem az anyagi biztonság. Elnézi ezt a nőnek, hisz ért az üzlethez. Ezt kapja a pénzéért, és ebbe belenyugszik. Főleg, hogy legtöbb esetben szerelmes is a nőbe (a férfi a szemével lesz szerelmes), és minden percért hálás neki, amit a fiatalságából rááldoz.
2015. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

19-es!

Hogy röhöghetnének Ők bármin is, amikor az egész világ rajtuk röhög? :)

2015. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!