Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő csak a pénz miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő csak a pénz miatt van a férfival, azt a férfiak többsége tényleg nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem rám tartozik, de ezen elgondolkoztam.

Ismerősi körömben is van ilyen, de én tényleg azt figyeltem meg, hogy sokszor vagy nem vesznek róla tudomást, vagy nem is veszik észre.

Miért jó ez egyes nőknek? Persze férfiban is van ilyen, de az szerintem nagyságrendekkel ritkább. Szerintem itt nem állja meg a helyét az, hogy régen a nő volt az eltartott, mert az már a 20. század elején sem volt már igaz.


Ismerősöm 32 éves. Volt egy viszonylag jól menő vállalkozása, egyből talált maga mellé párt. Ismertem is a lányt, nem gondoltam volna, hogy ő is ilyen. Aztán, mikor a vállalkozás már rosszul ment, a csaj nemes egyszerűséggel szó nélkül lelépett mellőle, azóta talált magának egy gazdagabbat.


Vagy ott van a legismertebb példa, Andy Vajna felesége. Én el nem hiszem, hogy ezt Andy Vajna nem látja. Most a "cserébe kap szexet" szerintem hülyeség, mert ennyi erővel luxusprostit is bérelhetne, ha már itt tartunk.


Tényleg nem veszik sokan ezt észre? Vagy ez miért nem zavar senkit? Fiú létemre én nem bírnám elviselni, hogy valaki csak addig szeret, ameddig nem üres a pénztárcám. Belefutottam már sajnos ilyenbe. Normális, csendesebb lány, szóval nem pláza pléhribi. És már az első randin az első kérdések között az volt, mennyit keresek. Természetesen hanyagoltam az egészet, nekem ilyenre nincs szükségem.


A "legalább megjelenik egy cisnos lány mellett" sem valami jó érv, bár ezen én is gondolkoztam, mert az csak egy huszadrangú kérdés. A vállalkozó ismerősöm pl sosem bulizott, nem járt ilyen társaságokba, meg nem is érdekelte ez.



Tényleg baromi nehéz ezt észrevenni, vagy mindenki tudja? Mire jó ez? Andy Vajnáéknál is szerintem mindenki tudja az országban, hogy csak a pénz miatt jött össze a csaj vele.

Miért számít ennyire a pénz egyes lányoknak? (Tisztelet a kivételnek!!)



2015. márc. 28. 17:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Persze! Csak és kizárólag a gazdag embereknek van barátnőjük, feleségük. Senki, de senki másnak. :) "


Én egyáltalán nem ezt állítottam. Egy szóval sem mondtam, hogy csak a pénzeseknek van barátnőjük.

2015. márc. 28. 20:24
 12/22 anonim ***** válasza:

"Nekem ne mondd, hogy ez a nő akkor is észre vette volna ezt a hapsit, ha biciklivel teker mellette az úton."


Persze hogy nem. Ugyanis Vajna szemelyisegehez az is hozzatartozik hogy az aki. Ezt nem ertitek meg, amikor itelkeztek az olyan nok felett akik ilyen ferfiakkal kezdenek. En egyszeruen nem latom az az erkolcsi alapot, amirol vadidegen emberek megitelhetnek Vajna feleseget, plane ami alapjan elitelhetnek. Nem tett semmi rosszat, nem bantott senkit, nem rombolt szet hazassagot, nem csalt, nem olt embert. Megis milyen alapon veszed a batorsagot, hogy igy nyiltakozz rola?

Biztos vannak olyan nok is akik pusztan a penzre hajtanak, de ez valojaban sokkal osszetetteb dolog: a nok a sikeres ferfiakra buknak, az alfahimekre, es ennek az egyik jele a penz. Korabban a torzsben az volt a meno ha jol vadaszott, sok mamutot olt, kesobb meg az aki sok ellenseget gyilkolt le a csatamezon. Ma mas jelei vannak a sikernek.

Az a ferfi aki biciklivel teker az uton (vonatkoztassunk el egy kicsit, vegyuk azt a kitalalt embert, akire utaltal) nem sikeres, akkor miert is kellene vonzonak lennie egy no szemeben?


En semmi kivetnivalot nem latok ebben, felnott emberek donteseket hoznak, amikhez nekunk kivulalloknak k..vara semmi kozunk nincs. Persze jo magyar modra frocsoghettek az irigysegtol (40 millios autot vett, huha, halal ra!), de ez nem visz elore, csak egyre elhetetlenebb lesz tole az orszag.

2015. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12-es! Te egy igazi fogyatékos birka vagy!


Honnan tudod, hogy egy biciklis férfi nem sikeres? Te ítélkezel te ge.c.i.

Vajna nem alfahím! Soha nem is volt az.

Rajtad kívül senki nem ítélkezik, de mindenki tudja - akinek egy csepp esze van -, hogy egy pénzes vén fa.s.zal (mint amilyen a Vajna barátod), csak a pénze miatt jön össze egy fiatal nő. Ha kis eszed lenne, akkor tudhatnád, hogy miről szól ez az egész. Palácsik nem bántott senkit? Tényleg nem, csak minden bizonnyal Damut tette tönkre és nem fordítva. Ez lesz a Vajnával is. Öreg már, nincs sok neki hátra, és a csaj egyértelműen az örökségre hajt.

2015. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12-es, csak nem te vagy a feleség? :DDD
2015. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Speciel 39 eves ferfi vagyok, csak nem emeszt a merhetetlen irigyseg, mint az ide irogatok 99%-at, es nem erzem magam feljogositva arra, hogy szamomra total ismeretlen embereket iteljek meg mindenfele ostoba sztereotipia alapjan.


Nyomjatok csak a nullat, lexarom, a ti szegenysegi bizonyitvanyotok.

2015. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A te szegénységi bizonyítványod, hogy 39 évesen ennyire szellemileg alulmaradott vagy. Legalább ne írtad volna le a korodat :D Azt se tudod mi a az irigység, te csicska. Itt senki nem irigy, csak te vagy szánalmasan hülye. A hülyeség emészt téged. Nem sztereotípiákról ebszélünk, hanem igazságról, de agy nélkül ezt hogyan is érthetnéd meg? :)
2015. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Marha érdekes megfigyelni olyan párokat, ahol a gazdag pasi a külseje miatt jön össze a pénzéhes nővel..

Ugye semmi nem garantálja, hogy életed végéig lesz pénzed, a szépség meg múlandó, és ott kezdődik az igazi házasság :D


Az öreg, ronda, kövér Andy Vajna meg a világ leghülyébb embere lenne, ha kidobná a kis luxuscicáját, hogy keressen maga mellé egy korban hozzáillő jóravaló asszonykát, csak azért, hogy garantáltan ne a pénzéért legyenek vele.

Most őszintén, melyik férfi hozna más döntést? Szinte biztos vagyok benne, hogy a kérdező sem :D

Szerintem Vajnáék jól kijönnek, hiszen mindketten megkapják azt, ami számukra a legfontosabb: a nő kellő fényűzést, Andy pedig egy nála fél évszázaddal fiatalabb szépséget, aki nem elég, hogy kérés nélkül lecurmantja, még az újságok címlapján is jól mutat vele...


Ez az univerzum rendje, nem kell rajta kiakadni.

2015. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Legalább az univerzumot ne keverd már ide.


Vajnának meg az ilyen vén fszoknak a Palácsikhoz hasonló kvák csak státuszszimbólumok. Villogni akarnak velük. A fiatal csaj nem hiszem, hogy lecummantja az öreget, de gázabb, ha igen. A csajnak szégyen.

2015. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Oh szóval az megér egy 50 soros panaszáradatot, ha a fiatal nők a pénzük miatt mennek hozzá egy férfihoz, nem pedig tiszta szerelemből, de ha a férfi "státusz szimbólumnak" tartja a nőjét, az simán belefér


ok


Egyébként én is kb ezt fogalmaztam meg, csak a nők szapulása nélkül.

Az ilyen házasság csupán egy üzlet, ami mindkét félnek bizonyos előnyökkel jár, és a szerelem valószínűleg nem játszik benne túl nagy szerepet.

Egyszóval ha szidod az egyik felet, akkor a másikat is kell :D


A csajnak szégyen, hogy egy olyan férfival kezd, aki még a kerék feltalálása előtt született, a férfinak meg az, hogy az egész világ tudja, hogy a felesége a bankszámlájának fogadott örök hűséget, és nem neki.


Továbbra is azt mondom: nem kell ezen kiakadni, ők valószínűleg így is boldogok, aztán jót röhögnek azokon, akik megbotránkoznak ezen.

2015. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell sem a nőket, sem a férfiakat lenézni. A nő evolúciós okokból a biztonságra vágyik. Sikeres pasira. Az őskorban a jó vadásznak, és/vagy í hordavezérnek volt a legszebb felesége, a mai korban a sikert a gazdagság jelenti. Egy jó vadász/gazdag férfi mellett ugyanis a nőnek kevesebb félnivalója van a gyerek biztonságát illetően. Az öregedő fér
2015. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!