Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, nekem ez olyan fura! Csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés
Szóval ez nekem olyan fura!! VAn egy lány meg egy srác, és akkor így mindent megbeszélnek előre, hogy na akkor 1 hónap múlva pontosan összejövünk, harmadik randin lesz csók, és akkor 3 hónap múlva petting, aztán ötödiken szex. És akkor hétfő, szerda, nálam, pénteken Nálad, öttől nyolcig. Rémisztő! Tehát, hogy ennyire meg van tervezve az egész kapcsolat.
2010. febr. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a randis dolog meg a csók meg ilyenek tényleg durva,de szerintem a csókot vmikor meg kell beszélni...Mert az elég gáz,hha a fiú a 3. hónapban akarja a csaj meg egy fél év múlva...
2010. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
huh.. ti aztán ló betábláztátok magatokat..szerintem lehet lazábbra fogni a dolgot, nem kell ilyen katonásan.. ( a pettinghez és a szexhez még azért hozzáadnék 1-2 hónapot)
2010. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jól*
2010. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. :) Ismerős lányról.
2010. febr. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!