Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura érzésem van vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura érzésem van vele kapcsolatban. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal ( fiú. ) nagyon összemelegedtünk. Ugy értem ő már régóta szerelmes belém csak én tekintettem rá barátként. Mondtam neki hogy én szeretek vele lenni de ha zavarja ez az egész akkor nem erőltetek semmit. Aztmondta nem zavarja csak ne szünjön meg semmi. Igy is volt de mostanában csókoloztunk meg hasonlok és most ugy nézki összejöttünk. De nekem olyan fura érzésem van. Mert nem vagyok belé szerelmes csak egyszerűen szeretem. És ha egyszer vége is lesz már nem lesz olyan mint régen. : s Nem tudom micsináljak.


14/L


2010. szept. 25. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor összejössz vele.. lehet később beleszeretsz :D
2010. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert ez lesz az első olyan fiú aki iránt valami komolyat érzel????
2010. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kamuuu ***** válasza:
egyet értek a 2.al
2010. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!