Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ilyen kegyetlen...

Meddig lesz ilyen kegyetlen érzésem, elválasztással kapcsolatban? Meddig fog sírni?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam. Reggel, este és nappal elalvás előtt cicizett, illetve éjjel is 1-2x. De tegnap átaludta az éjszakát. Kezd a szoptatás kellemetlen lenni, így elkezdtem leválasztani, kezdve a nappali cici elvételével. 1 órán keresztül szinte egyfolytában üvöltött, hisztizett. Végül elaludt a mellkasomon. Olyan rosszul érzem most magam, kegyetlennek. Cumizni 9 hós kora óta ne cumizik.
2010. nov. 22. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már 21 hónapig kibírtad,akkor ne rontsd el az egészet azzal,h erővel elveszed tőle.Próbálj meg kitartani még legalább 2 éves koráig,tapasztalataim szerint az ilyen "évfordulók" változást hoznak a baba életében is,talán akkor már magát kezdi el elválasztani.
2010. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, ha így sírt, akkor még igényli sztem, az enyém is 23 hónapos lesz holnap, de alvások előtt, meg a nappali alvás után, néha 1x hajnalban még kéri. ha nem adok, nagyon sír. nekem is már kellemetlen, az egyik cicim ki is sebesedett. alig van már tejem, pér csepp. megbeszéltem a kislnyoamml, hogy az a cici bibis, és csak a másikat kapja meg (pedig abban volt mindig a kevesebb tej. hálistennek a bibis cicimben el is apadt már teljesen pedig fétem mi lesz, egyprszor begyulladt a szoptatás alatt is. az éjszakát ő is 21 hósan kezdte átaludni, magától. én egyelőre a nappali alvása után igyekszem elterelni a figyelmét valamivel, ha jókedvűen ébred, sikerül, ha viszon t nem, akkor muszj neki cicit adni, különben lőttek aaz egész délutánnak. :) amúgy is nagyon anyás . de egyre kevesebbet szopogatja mr a cicimet, szóval szép lassan talán belátja már, hogy ennek sok értelme ilyen fomrában már nincs. ő amúgy cumizik is mellette.
2010. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van, nem tudom. De azért várom a válaszokat.
2010. nov. 22. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:
2-3 napig még sírni fog, de aztán elfelejti. Ha eldöntötted, hogy elválasztod, akkor keménynek kell lenned, mert a gyereket is összezavarod, hogy akkor most kap-e cicit vagy nem. Kitartás, csak néhány napról van szó.
2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Abszurdnak tűnik, hogy ilyen sokáig szoptatjátok. Mikor már fogzik, akkor az már jelzi, hogy át kell lassan térni a normális táplálékra.
2010. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod miatta. Nem lesz semmi baja, ha nem szoktatod. Azért sír, mert változtatsz a napi rutinján. Pár hét után már nem lesz semmi baja:)
2010. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szoktatod helyett szoptatod
2010. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves 11:23-as! ki mondta, hogy a szoptatás csak étkezésre jó a babáknak? nyilván a 23 hónapos kislányom már mindent eszik! nem a tejemmel lakik jól, főleg hogy már csak pár csepp van benne! megnyugvásra kell neki, ez egyértelmű.
2010. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11.23-asnak. Nekem is eszik mindent kisfiam. Neki az lelki táplálék is, meg ha fogzott nem evett semmit, akkor legalább cicizett. Ja, és még sosem volt beteg.
2010. nov. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!