Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 16 éves fiú vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16 éves fiú vagyok és az unokahugom 14 és nagyon vonzódunk egymáshoz, de senkinek nem merjük bevallani. Mit tegyek? Lehet ebböl valami?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 10:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Sziasztok! A rokonok között mindig erős a vonzódás genetikai okok miatt,tehát a vonzalom maga nem beteges. De családtaggal ne kezdj ki,kérlek. Semmi jó sem lehet belőle. A vérfertőzés annyit jelent,hogy ugyanaz a továbbörökítő gén mindkettőtökben hibás (aminek nagy az esélye, mivel hasonlít a géntérképetek), és így a gyermek természetellenesen fog fejlődni. Póbálj meg inkább egy másik lányt találni! Sok sikert kívánok! :)
2008. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

dugd meg, de csak gumiban.

biztos nem szeretnének közösn gyereket. az ilyen primkóknak nem is való a gyerek...

2008. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ezt verd ki a fejedből, mert nem normális dolog rokonnal kezdeni! Fital vagy még arra h elszúrd az életed. Változó korban vagy, nem biztos h 1 év múlva is így fogsz érezni iránta, addig meg ne csinálj hülyeséget!
2008. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!