Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 16 éves fiú vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 16 éves fiú vagyok és az unokahugom 14 és nagyon vonzódunk egymáshoz, de senkinek nem merjük bevallani. Mit tegyek? Lehet ebböl valami?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
igen de ha gyereke lenne tőled vérfertőzést kapna
2008. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
igen a vérfertőzés veszélye fentáll ,de szerintem még ugyis találtok magatoknak egy "igazit":)
2008. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló valószínüleg nem tudja, mit beszél. A vérfertőzést nem lehet elkapni, az egy fogalom. Arra értik, mikor két egyenes ágú rokonnak születik gyermeke. Attól még az a gyermek lehet makk egészséges is. Én úgy tudom , hogy Magyarországon a másodunokatestvérek házasságát engedélyezik, de megmondom őszintén, hogy van olyan ismerősöm, aki az unokatestvérét vette el. 2 egészséges gyerekük van. Persze ilyenkor nem árt kikérni egy genetikus tanácsát, mert a családban előforduló betegségek nagyobb eséllyel jelentkeznek a gyermekekben.

Kedves Kérdező! Ti még nagyon fiatalok vagytok! Csak mindent felelősséggel!

2008. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó, a vérfertőzésről nem csak akkor van szó ha gyerek lesz... hanem ha az aktus megtörténik... Egyébként pontos volt amit leírtál :) ahhoz nem tudok hozzátenni :)
2008. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
szerintem csak a hormonjaitok ,,buzognak"...:)
2008. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen, kicsit fura, hogy a világon élő min. 3000000000 nő közül pont az a max. 4-5 tetsszen meg, aki a (hasonló korú) családtagod..
2008. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
3000000000-t akartam írni, bocs
2008. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért vág le 3 nullát a végéről??? 3 millárd
2008. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az unokatestvérek házassága is engedélyezett. Igaz magasabb az esélye annak, hogy beteg gyermek születik egy ilyen kapcsolatból, meg a család hozzáállása is lehet rosszalló, de elvileg nem tilos.
2008. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, Ti úgysem egymással fogjátok leélni az életeteket ez fix, tehát bármit csinálhattok csak gyereket ne. Jó szórakozást!:)


Előző hozzászólónak: igenis nagy az esélye annak hogy pont az a néhány családtag tetsszen meg valakinek mivel velük találkozik akár naponta is, nem pedig a 3 milliárd nővel.

2008. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!