Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg en valtozzak?

Figyelt kérdés

egy eve van baratom, tenyleg ugy szeretjuk egymast hogy ahhoz nem is fel ketseg...az utobbi ket honapban azonban eleg sokat veszekedtunk, tenyleg hulyesegeken, de elfajult odaig, hogy en mar azt is mondtam hogy ha nem vagyok eleg neki, keressen masikat...tobbszor megigerte hogy nem kot belem, de ujra es ujra megteszi...ekkor kiborulok es kiabalok vele...es megmondom ami nem tettszik. Megkert hogy turelmesebb legyek, de mikor ugyanazokat a hibakat elkoveti en mar nem birom...azthiszi csak en tevedek, es mindig Neki van igaza, O a tokeletes, aki aldozatokat hoz, en meg az aki a kifogasokat keresem (szerinte)...ez akkor van igy amikor veszekedunk, maskulonben akik errol nem tudnak azt mondjak olyan edesek vagyunk egyutt hogy el se tudjak kepzelni hogy egyaltalan mi veszekednenk.

Mosatanaba sokat sirok, amit ezelott ritkan tettem...ugy nezem lassan mar az sem erdekli, hiszen regebb ha sirtam azt mondta barmit csak epp ne sirjak miatta...

Mit valtozzak? mit valtoztassak? koszi a valaszokat, egy kicsit szomoru 18 eves lany


2008. aug. 25. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elmúlt, ideje továbblépni.


nem hiszem, hogy bármelyikőtök is sokat változott volna az elmúlt egy évben. Csak lecsengett a szerelemnek nevezett hormonzavar és kiderült, hogy van sok-sok olyan tulajdonságotok, amit nem tudtok elviselni a másikban.


Neki lehet állni gyűrkészni egymást, akár még össze is csiszolódhattok, de az az igazság, hogy fiatalok vagytok, legalábbis te fiatal vagy és még sok-sok tapasztalatot kell szerezned, hogy egyszer igazán jó párkapcsolatod lehessen.


Szerintem lépjél tovább, annyi a pasi, mint égen a csillag.


(pasi vagyok)

2008. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszi:) habar az az igazsag ezek a veszekedesek olyan dolgok miatt vannak amirol nem tehetek...a szuleim nagyon korlatoznak, a baratom meg nem birja elviselni, s nem all ki mellettem mindig, inkabb meg cseszeget...

de nagyon szeretjuk egymast...

2008. aug. 25. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

"A bölcs ritkán beszél, hiszen a hallgatása többet mond minden szónál." tudom, nagyon okos vagyok ezzel az idézettel,de komolyra fordítva:


szerintem hallgatni bölcsebb lenne,tudom hogy 1 lánynak ezt mondani hogy ne beszéljen, nem fog müködni,de inkább hagyd hogy elmondja mit akar mondani,hallgasd végig. ha nincs igaza ne támad le hogy hülyeséget mond, hanem kérdezd meg hogy miért érzi hogy igaza van? magyarázza el neked, győzőn meg.

de szerintem ő vele van a gond,ha állandóan okosabb akar lenni nálad. ha már sírsz is és nem akar megvigasztalni akkor hagyd el.


előtt még probáld meg semmibe venni azt amit mond: amikor beszél hozzád, akkor ne figyelj arra mit mond, néz rá, bambuj a tvre,de ne tegyél semmi kérdést megjegyzést a mondani valójára, nézd levegőnek. akkor talán észre veszi magát.

a bölcs tanul a hibáiból, a bolond nem.

2008. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)) koszi talan a megoldas a hallgatas...en tenyleg nem tudok hallgatni, maximum halkabbra veszem, csipi a szemem mikor valaki daralja a maga hulyeseget:P
2008. aug. 25. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:

de ha ez van"csipi a szemem mikor valaki daralja a maga hulyeseget" akkor szerintem hosszútávon se lesz jobb.

szóval érted tegyük fel hogy együtt éltek akkor is ez lesz :beszéltek->veszekedés... ez nem fog így sehova vezetni.


vagy azt hiszed hogy 4-5év múlva megválzotik és "okosabb"lesz és nem mond annyi hülyeséget.


nem akarok rosszat,de az emberek nem változnak könnyen.


írjál papíra listát hogy miért vagy vele? és miért nem lennél vele. amire a rossz tulajdonságokat írtad azt gyürd össze jól,dobd ki és csak a jó listát nézzed,talán segít.(ez vlmi pszihologusi bigyo).

2008. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszi:) hat a rossztulajdonsagai listajara ez az egy dolog kerulne...amugy meg "daralja a maga hulyesegeit" ezt nem ugy ertettem h nem fontos nekem, vagy semmibe veszem amit mond...csak na...

ahogy maskor is, most megint bocsanatot ker...

en azert remelem h "kinovi"

2008. aug. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!