Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most osszam ki? Vagy, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most osszam ki? Vagy, csak óvatosan beszéljek a lelkére?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, előtte volt egy 3éves kapcsolata(nem szerette a lányt, folyton ki akarta rakni a vége fele, de a lány mindig visszakönyörögte magát,"öngyilkos leszek" szöveg)az anyja viszont nagyon, ÉN is be lettem mutatva, amikor elmentünk hozzájuk, kint voltak képek az ex-ről,(ballagási) Tudni kell, h az anyja idegei nem igazán vannak a helyükön, gyógyszerezik,.. mert az apja este fele már bepityókázik és olyankor élcelődik.. szóval a szülei nincsenek jóba, lehet válás lesz. Én pedig mondtam, h vegye le a képeket, mert engem zavar és kicsit abszurd is. Amit nem értek, h már nagyon meg akartak ismerni engem a szülei,...(akkor most mért kell az anyjának h kint legyenek a képek?) Vagy csak a abrátom gondolja, h az anyjának rossz lenne

? Most akkor fakadjak ki? Mert mindig megbeszéljük, h csak az anyja miatt van kint, mert őt egyáltalán nem érdekli, engem szeret sbt..(Tudom h szeret,..látom rajta, h szalad mindig amikor tud,20km van köztünk a suli miatt hétvégén tudunk csak találkozni, de mindig szalad, minden nap jön.. most h beteg vagyok és nem lehetett csinálni semmit így is jött és ápolgatott(műtétem volt)Vagy ez önzőség?

Álljak elő lelki szöveggel, tuti, h addig nem megyek legközelebb amíg kint vannak a képek. Nem akarok engedni, akaratos vagyok, és szerintem igazam van.

köszönöm az építő jellegű válaszokat


2010. febr. 15. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hol vannak azok a képek, és pontosan mi van rajtuk? csak az excsaj és senki más?
2010. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolat? lehet hogy nem szerette már a végénél de akkor is minimum 1 évig velevolt és ez mostanában nem gyakori hogy valakinek 3 éves kapcsolata van (én igy tapasztaltam magamon/ismerősökön) és ha nem is szereti attol még valamien megszokásbol szerintem kinn hagyta a képeket. és azért fogja az anyucira mert lehet hogy nem meri neked hogy elmondani. de ha téged szeret akkor szerintem nem nagy gond:) kivéve akkor hogyha még továb 1üt lesztek és akkor sem akarja le venni. de ez csak feltételezés v legalábbis én ígylátom:)
2010. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a szekrény polcán wan a csaj ballagási képe, sajns úgy wagyunk h nem egy wárosban lakunk, 20km-re nagyon kiosztani se tudom, és hazaküldeni... de megbeszélem wele. Úgy látom, ti is nekem adtok igazat:)
2010. febr. 18. 16:02
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszike 09:18, eddig én is így láttam , de túl aranyosan fogjuk fel.. addig nem nyugszom amíg le nem weszi
2010. febr. 18. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!