Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most osszam ki? Vagy, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most osszam ki? Vagy, csak óvatosan beszéljek a lelkére?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, előtte volt egy 3éves kapcsolata(nem szerette a lányt, folyton ki akarta rakni a vége fele, de a lány mindig visszakönyörögte magát,"öngyilkos leszek" szöveg)az anyja viszont nagyon, ÉN is be lettem mutatva, amikor elmentünk hozzájuk, kint voltak képek az ex-ről,(ballagási) Tudni kell, h az anyja idegei nem igazán vannak a helyükön, gyógyszerezik,.. mert az apja este fele már bepityókázik és olyankor élcelődik.. szóval a szülei nincsenek jóba, lehet válás lesz. Én pedig mondtam, h vegye le a képeket, mert engem zavar és kicsit abszurd is. Amit nem értek, h már nagyon meg akartak ismerni engem a szülei,...(akkor most mért kell az anyjának h kint legyenek a képek?) Vagy csak a abrátom gondolja, h az anyjának rossz lenne

? Most akkor fakadjak ki? Mert mindig megbeszéljük, h csak az anyja miatt van kint, mert őt egyáltalán nem érdekli, engem szeret sbt..(Tudom h szeret,..látom rajta, h szalad mindig amikor tud,20km van köztünk a suli miatt hétvégén tudunk csak találkozni, de mindig szalad, minden nap jön.. most h beteg vagyok és nem lehetett csinálni semmit így is jött és ápolgatott(műtétem volt)Vagy ez önzőség?

Álljak elő lelki szöveggel, tuti, h addig nem megyek legközelebb amíg kint vannak a képek. Nem akarok engedni, akaratos vagyok, és szerintem igazam van.

köszönöm az építő jellegű válaszokat


2010. febr. 15. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszene, ha kint lenne az exének a képe. Szerintem mondd meg neki ezt, amit ide írtál, hogy addig nem mész nála, míg kint vannak a képek. Talán vezet valamire. Az anyuja meg nem fog belehalni szerintem, ha leveszi a képeket.
2010. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem tűrném el. Kérd meg szépen, hogy vegye le, mert ez olyan, mintha Te raknál ki mindenféle exedről képeket: neki sem esne jól, főleg, hogyha jobban is nézett ki az illető a mostani párodnál. Ezt is bevetheted, hogy miért van még kinn, ő kívánatosabb, mint Te? Egy kis női zsarolgatás soha nem árt... én három hónapig pláne nem tűrném. Miért vannak egyáltalán kinn? Ha meg akartak ismerni, akkor nem kéne, hogy kinn legyen. Hiába bogyeszos az anyuka, nem hülye. Ha meg nem tudja lezárni az előző kapcsolatát, akkor ennyit róla...
2010. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ha annyira szerette, biztos nem fog örülni. De most kérvényt kell majd benyújtani akkor is, ha épp csinálni szeretnénk valamit:P?"mama lehet, nem lesz veled gond?" ÉS az érzéseimmel mi lesz?
2010. febr. 15. 18:47
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudtam, h kint vannak nem rég lettem bemutatva..az is a mama miatt.. ÉS vicces, de a csaj meg béna volt.. 100x szebb vagyok, mondtam, h nem szerette.. nem is nagyon kívánta..
2010. febr. 15. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Az én párom lassan 20 éves lesz, mégis mindig beszámol róla otthon hogy ha megyünk valahova, és engedélyt kér ahhoz is, hogy nálam aludhasson. Én is nehezen viselem, de idővel jobb lesz, már látom a fejlődést! Ilyen szempontból legyél megértőbb!

A képpel kapcsolatban igazad van, szerintem ha a barátod elmagyarázza anyukádnak, hogy téged bánt a dolog, akkor meg kell értenie, még ha gyógyszert szed is, akkor is egy normális ember azért ezt megérti!

2010. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én 17/L ő 19/F
2010. febr. 15. 19:42
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. persze nem is azt mondom,h ne mondja meg h merre jár.. de azért van egy határ.
2010. febr. 15. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:

22 volt párom mikor megismertem (én 19 voltam),nagyondurván anyucipicifia volt,exbarátnője 2 utcára lakik,mindig szem előtt voltak,eleinte nehezen is viselte az anyja,hogy én messzebb (20km,kocsival 10 perc) lakok,mindig hivni kellett hogy mikorra ér haza,kb 3 honap után maradt nálam egész éjszakára

mára meg? anyuci erőlteti,hogy költözzünk már össze:D igaz 3 éve együttvagyunk

szép lassan kinevelhető ez a nagyonszoros kapcsolat normális kapcsolattá

22/L

2010. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na hát te CSÚCS VAGY!! Eddig ez a kérdés vezeti nálam a listát, amin a legjobban kiakadtam.


Szóóóóval: EGYÉRTELMŰ ÉS TERMÉSZETES, hogy ki vagy akadva! Én a helyedben akkora patáriát rendeznék, hogy csak na! Mi az, hogy te együtt vagy egy palival és akkor a rohadt köcsög exének kell bámulnod a sz***ros ballagási képeit?? Azonnal be a kukába és ráhányni, majd kidobni! Ez lenne a minimum!


S ha pasid egy KICSIT is húzza a száját rá? Akkor azonnal rúgjad ki! Mi az, hogy ez az idióta a múltban él? Ezt NEM NEKED KÉNE INTÉZNI HANEM NEKI! Őt kéne alapban, hogy zavarja és nem téged!


Ugyan már M-berek! Mi az, hogy valakivel jársz és akkor az exeteknek a képeit őrizgetitek? Tipikus...múltbanélő síró magyar mentalitás...hányok ettől. Fölösleges.


Ha a pasidat nem zavarja ez, akkor sajnos ő még nem felejtette el és a múltban él, te meg nem vagy neki fontos!!

2010. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utlsó, azt a nőt nem szerette a barátom... alig bírta kidobni... érzem meg tudom h szeret és az anyja idegi állípotára hagyatkozik, belegondoltam, és sztem nekem wan igazam, pár hete wan ez a képes téma, addig nem woltam náluk... de ha az anyja miatt nem érdekelne, meddig állnának a szekrényben? 10éwig? na ne már...
2010. febr. 17. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!