Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex pasid/csajod egy teljes napra a rabszolgád lenne, miket csináltatnál vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

huuu. Nah ez tetszik

Elso sorban is megfognam. Porazon elvinnem az allatorvoshoz, hogy beoltsa veszetseg ellen. Aztan szepen elrancigalnam magamhoz a farkatol fogva. Mert mikor mar hazahozom a peniszehez kotnem a porazt es attol fogva rancigalnam. Akkor otthon bilincsbe tennem a kezet, es megmutatnam neki, hogy van pasim es szeretjuk egymast. Akkor oda tennem, hogy mosogasson, takaritson.

Aztan, jol tokonrugam es kozbe mondanam neki hogy: nah meg baszhadnekod lesz? kell meg neked csaj? qurvanak neveztel?

Jol megfognam a herejit es megcsavarnam.

Aztan a fejere kotnek egy kendot es kitennem a kertbe, hogy gyomlaljon! Es ha valamit orsszul csinal akkor jon az ostor.

Amugy, csak azert vagyok ra kiadva ennyire, mert szakitott velem mert hogy kiszeretett belolem. aztan vissza akart jonni hozzam ra 2 honapra, es miert? nah miert? mert baszhatneka volt. es velalt neki, es nem talalt jobb csajt. es en nem mentem bele, es o azota is qurvanak nevez. (meg szuz vagyok)


egy 15 eves mar 2 eve szingli csaj

2010. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az összes haverommal megbaszatnám
2010. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem csak a haverokkal...
2010. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát sztem ez egy hülye ötlet, vannak exeim, akiket látni se akarok (rabszolgaként se, sehogy) - ezeknek max. annyit parancsolnék, hogy soha többé ne kerüljenek a szemem elé, de alapvetően be is tartják. A többivel meg valamilyen szintű haverság maradt - közülük egynek megparancsolnám, hogy ha részeg, ne valljon folyton szerelmet, mert már tök fölösleges. Ennyi.
2010. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Felásatnám vele a kertet és kifestetném vele a sufnit
2010. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem ne akard tudni.;)
2010. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
semmit.
2010. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
tisztára nyalatnám vele a csizmámat!
2010. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit, az élet már jól elbánt vele:D

CSak nyertem, hogy szétmentünk, mert egy sz@rdarab volt, teljesen kisajátított és nem engedett sehova. Azt hitte, túl jó hozzámXD Pedig csúnya és szar az ágyban...

Báár... asszem szeretkeznék a barátommal, és neki végig kéne néznie, vagy legalábbis hallgatnia. HAdd lássa/hallja, hogy a szerelmem milyen élvezeteket tud nekem nyújtani, ere ő sosem volt képes:D

2010. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Elmenne helyettem a gyárba dolgozni, persze kellene maradjon túlórán is. Majd a gyáramban megdolgoztatnák.
2010. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!