Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltatnál portfóliót?

Csináltatnál portfóliót?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy modell, csak kíváncsi lennél, hogy mit hoznak ki belőled?
2011. jún. 13. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz megvan rá, megcsinálnám. Hátha kihoznak belőlem valami annyira jót, hogy mehetnék fotó-modellnek. :D
2011. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csinàltatnék, de dràga
2011. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
egy normális portfólió legalább 50ezer Forint, csak azért hogy megnézzem milyen, hát...
2011. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnék. Ha lenne feles 50-100.000 FT-om, akkor inkább arra költeném (hamár a küllemről van szó), hogy még többet ki tudjak magamból hozni. Pl vennék jó minőségű sminkcuccokat és azokkal szépen lehetne dolgozni, vagy póthajat rakatnék fel (nagyon nagyon gyenge a hajam, ahogy megnő kicsit le is kell vágatni, mert olyan vékony:( ) vagy pár jó cuccot, na szóval, amitől tényleg jobban érezném magam és akkor nem csak egy fotózás erejéig tudnám kihozni magamból a maximumot :D
2011. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán. :D

Van egy fotós barátnőm, ha neki épp kellene modell, témától függően, lehet, hogy vállanám, amúgy nem hoz lázba a dolog. :D Modell úgyse lehetnék soha a 160 centimmel :D

2011. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vasárnap csináltatok magamról képeket, de nem portfóliónak szánom, hanem a Drágámnak. :) Majd jó lesz mutogatni az unokáimnak, hogy a mama milyen szép volt egykor. :D

25N

2011. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!