Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex pasid/csajod egy teljes napra a rabszolgád lenne, miket csináltatnál vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, esetleg megparancsolnam, hogy ne legyen a szolgam. En lezartam a multam, tudni sem akarok roluk, legyenek boldogok, tolem tavol
2010. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
vazze mint Péntek......XD.....
2010. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

attol függ mejik:D

valamejiket a halálba csicskáztatnám..megérdemelné..

de ijen csak 1 van:D

a többivel meg csak ijen maszirozz meg ird meg a leckémxD stb ijen könnyebb dolgokxD

de van amejiket nem rabszolgáztatnám..:) mer nagyon biromxd

2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
semmit. nemérdekelnek az exek. semmilyen szinten.
2010. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Szupermókus ***** válasza:
25%

Kivinném a szőlőbe kétágúzni a legnagyobb melegbe .. és az összes szúnyogot is odaterelem a környékről ... én meg az árnyékban sörözve pihengeznék ... max egyszer kétszer karikás ostorral a hátára sóznék :D

26/f

2010. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
hú az én exem egy görény. én is lezártam már (asszem... :() de egy ilyen alkalmat tuti kihasználnék. hogy mit csinálnék? kapna egy nyakörvet és az utcán sétáltatnám meztelenül. aztán felöltöztetném lánynak, kitakaríttatnám vele az egész házunkat utána jól megraknám egy felcsatólható műbrével. az egészről csinálnék videót és képkeet, a hátralévő életében azzal zsarolnám, és továbbra is a rabszolgám maradna. ő lenne a lábtámaszom tvzés közben! de ha megmozdulna, szarrá korbácsolnám, és bezárnám a pincébe.
2010. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, ez jó kérdés, a volt pasimra ráférne!


ugyanis olyan nőt akart aki otthon majd dolgozik neki, és meg inkább leléptem:)


Először is:

-az egy méteres gazos több m2-es telkén le kellene nyírnia a füvet

- a házában olyan csillogó patyolat tiszta rendet rakna, hogy csuhaj, mert ha nem, kézzel mosatnám ki vele a szennyesemet.

Végülis legalább dolgozna egy kicsit.

2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

90%-os csajszi:)))

Nem vagy semmi:)

Vannak pasik, akiknek ez járna:)

2010. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

17:26: hú azér ott látom még maradtak indulatok :D

tényleg nagy szemét lehetett a pasid :(

2010. febr. 15. 17:31
 10/20 A kérdező kommentje:
egyébként kössz a válaszokat, még írhattok, itt kiélhetitek magatokat :D
2010. febr. 15. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!