Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem olyan a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olyan a kapcsolatunk, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal, és kb. 2 hete már nem olyan a kapcsolatunk mint régen..Azt tudni kell hogy a vitáink a szüleim miatt vannak csak, mert a házasságuk nagyon rossz és folyton vitáznak. Ami miatt én is idegesebb vagyok és ezt a feszütséget a párom is éerzi és sajnos néha akaratlanul is de rajta vezetem le.Kezd már minden megváltozni öztünk mert már a szexuális életünks em olyan jó, mostanában már csak szexelünk régen szeretkeztünk meghitt volt az egész, és jó.Most csak van 2szer mert szokás...Segítsetek..Mit tegyek??Ő életem szerelme, nem veszíthetem el...Mi legyen?
2008. aug. 25. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szeresd nagyon a párodat és mutasd is ki felé! Ne az legyen a cél, hogy te boldog legyél, hanem az, hogy őt boldoggá tedd. (Ha ez a célod, akkor viszont mintegy "melléktermékként" persze a te boldogságod is megérkezik.)


----


Van úgy, hogy az ember pontosan érzi, tudja, hogy mit kellene tennie, hogy mi lenne a helyes, csak nincs rá ereje. Például valaki tudja, hogy nem lenne helyes állandóan veszekednie, de valahogy nem tudja ezt legyőzni magában, valahogy mégis mindig olyant mond, amit nem akar. Valahogy az akaratunk ellenére nincs elég szeretet bennünk néha.



Ha ez az utóbbi a helyzet, akkor a megoldás abban rejlik szerintem, hogy a szeretetnek valamilyen rajtunk kívülálló, nálunk hatalmasabb, kimeríthetetlen forrására kell bukkannunk. Ez viszont már nem ebben a kategóriában beszélhető meg, hanem a Vallás címűben, vagy privátban.

2008. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
két hét még nem a világ, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. szervezz egy romantikus estét vagy kirándulást, és ez idő alatt tilos veszekednetek, ha ő mégis elkezdené, ne vedd fel a kesztyűt.
2008. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia:)pontosan, ahogy az elozo valaszado mondta...2 het az nem a vilag. Nekunk a parommal kb egy honap volt olyan, h azt mondtam, nekem igy semmifelekeppen nem kell ez a kapcsolat. Akarmit tettem nem volt jo, es egy id utan mindenfele kicsi megjegyzesre kiakadtam...s kiabaltam vele...aztan elgondolkodtam...mondtam neki h nem az a celom h elveszitsem, vagy szakitas legyen belole...mondtam h ha kevesebbet veszekedunk akkor megmentheto ez az egesz, mert jelentektelen dolgokon veszekedtunk. egyszer odaalltam eleibe es bocsanatot kertem az ordibalasaimert, a kiakadasaimert...megoleltuk egymast, es megbeszeltuk h nem marjhatjuk el egymastol magunkat, hiszen szeretjuk egymast. ezt azert mondtam el mert szerintem hasonlo. az a lenyeg, h beszelgetni kell...mindent megkell beszelni. sot amit ide leirtal nekunk, azt mondd el neki is, biztosan megert majd:) sok sikert, es ne keseredj el, megoldodik:) UDV
2008. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!