Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a férfik vagy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfik vagy a nők lépnek félre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hello a kérdésemben arra gondolok, hogy a Férfinak vagy a Nőnek csavarhatja el más a fejét? Mármint álltalában meik csallhatja meg a másikat? Már 4 olyan barátomról is tudok amikor a nő lépett félre a társaságomban... Minden nő ilyen hogyha meglát egy jó srácot az utcán, vagy megismerkedik és találkozgatnak akkor nem bír ellenálni?
2008. aug. 25. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kromoszóma eltérés van a 2 nem között, csak a nők jobban titkolják a félrelépéseiket.
2008. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
en nem tudom mas lany milyen ,de tudom magamrol ,hogyha szerelmes vagyok egy fiuba akkor nem tudok masra nezni,es nem tudom megcsalni...
2008. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem a nemtől függ, hanem a jellemtől. Éretlen személyiségek, fiatalok*, vagy kellően "fel nem nőtt" felnőttek mindkét nemből megteszik, de ha valaki már tényleg megtanulta szeretni a társát (úgy értem, nemcsak a lángoló pillanatokban, mert akkor könnyű) az nem tesz ilyet egyik nemben sem.



*persze van olyan is, tisztelet a kevés kivételnek, aki ezt már fiatalon megtanulja

2008. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Erre szerintem nincs statisztika, hogy ki lép egy kapcsolatban félre.Párommal nagyon jól megvagyunk 5hónapja(én 24,a barátnöm 20) és nem kellene rajta kivül senki más,szóval ezzel csak azt szeretném mondani hogy ez a félrelépés attól is függ, hogy mennyire tartasz a párodhoz, ha nem vonzódsz hozzá eléggé akkor biztos hogy férelépsz elöbb-utóbb, legyen ez lány vagy fiú esetében
2008. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs szerintem olyan, hogy általában. A volt barátom velem csalta meg a barátnőjét, aztán szakítottak, és összejöttünk. Végig attól rettegtem, hogy majd megcsal engem is ugyanúgy, ahogy anno velem a csajt. Aztán mégis én hagytam el egy másik srácért...:(
2008. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Hány lány megscalta velem a pasiját anno... :)
2008. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Én ezeken nagyon kitudok akadni hogy nem képes dobni a másikat és a háta mögött megcsalni... Nekem is van barátnőm 5 hónapja de én ugy érzem hogy örökké fog tartani mert én biztos kitartok mellete de nem tudom hogy ő hogy van ezzel bár ugy érzem hogy ő is csak kiváncsi vagyok mi lesz jó 2 év múlva...
2008. aug. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!