Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a nők vagy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nők vagy a férfiak lépnek félre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hello kiváncsi vagyok hogy mi a véleményetek hogy a nők vagy férfiak lépnek félre többszőr egy kapcsolatban? Én 9 olyan esetről tudok amikor a lány csalta vagy dobta a barátlyát viszont srácokat, férfiakat 1 et se gondolok itt a 16-20 éves korosztályra... Miért van az hogy ebben a korban az összes lány tul könnyen elcsábúl?
2008. okt. 1. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi egy stabil kapcsolatban sokkal hűségesebb tud lenni, mint egy nő.
2008. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel a KSH még erről nem készített statisztikát, ebből következik, hogy nincsenek számszerűsíthető adatok...

A te kis rögtönzött felmérésed nem túl reprezentatív, mert ahhoz minimum 100 embert kellett volna megkérdezned, és azokat is kategorizálva életkor, iskola végzettség, stb szerint. Így amit írtál csak általánosítás, ami nem állja meg a helyét ilyen formában!

Petranova

2008. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fordítva írom, azt is leszólod? :)
2008. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó bocsi ha megbántottam valaki csak egyre több esetről hallok hogy dobott a barátnőm... én is kapcsolatban élek fél éve természetesen jó minden de félek hogy mivan ha az nem jó neki h tul sokat vagyok vele vagy tul keveset... A nők ilyen könnyen kiszeretnek a másikbol? bocsi ha megbántottam evvel valakit de rengeteg srácot ismerek akit dobta a barátnőlye pedig megtettek mindent amit tudtak ...
2008. okt. 1. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is hozzátenném, hogy nem én pontoztalak le!

Elfogadom, hogy más nem úgy gondolja, mint én.

Ha Fordítva lenne a helyezt, akkor sem osztanám a véleményt, mivel az általánosítás a legnagyobb hiba a világon. Mivel egy jól működő, teljes, kiegyensúlyozott kapcsolatban egyik félnek sincs szüksége egy 3. személyre.

Petranova

2008. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy az ember mindent megtesz, mégis vége van a kapcsolatnak, hiszen rosszul választottunk. Lehet, hogyha más embernek adnánk ugyanazt a törődést, az sokkal jobban értékelné, mert a megfelelő embert találtuk meg.

Petranova

2008. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Petranovának igaza van. Viszont egy saját kis felmérésem szerint, amelyett a baráti köreimbe készitettem ugy vettem észre, hogy manapság a csajok kevésbé kitartoak, bármi akadály van a kapcsolatba ahelyett hogy megoldanák azonnal dobják a másikat, és ahogy észrevettem, manapság már inkább a nők lépnek félre.És több ffi vágyik komoly stabil kapcsolatra mint nő...
2008. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 -20 éves korban nem kéne valakinek lekötni magát 1 komoly kapcsolatban. nem azt jelenti hogy meg kell csalni a párját, csak annyi hogy éretlenek 1 stabil párkapcsolatra.
2014. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!