Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve egy párnak hittem magunkat. Hogy dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés
Elment nélkülem egy lagziba.Tudtam hova megy de engem nem személyesen nem hívtak.Most utólag kiderült hogy ivott és tök jól érezte magát .
2008. aug. 24. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető olyan helyzet, amikor nem mindenkit társastól együtt hívnak, például én is voltam már így esküvőn.


Ne vedd ezt ennyire komolyan. Ha nem csalt meg, csak iszogatott egy kicsit és jól érezte magát, azzal nem követett el ellened nagy bűnt. Menjetek el következőre együtt valahová és érezzétek jól magatokat együtt!

2008. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom is egyedül ment esküvőre, nem tudom hol itt a gond? Az hogy nem vitt magával még nem jelenti hogy már nem érdekled... Nem kell mindenhova együtt járkálni egy párnak.

Tök jól érezte magát? Örülj neki hogy jól szórakozott.

2008. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lagziban általában isznak az emberek és jól érzik magukat, nem meglepő ha ő is így tett. Szerintem lépj túl rajta, nem lehet akkora nagy tragédia. Egyébként 9 éve sose mentetek egymás nélkül sehova, akár olyan helyre sem ahova párral együtt szokás? Én nem nagyon értem, miért probléma ez. Ne kösd magadhoz ennyire, mert elkezd fulladni és annak nem lesz jó vége.
2008. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sztem csórikám úgy érzi, h a faszija letagadta őt. nekem is szarul esne. de utólag már nem tucc mit tenni.

amúgy télleg sajnállak...

2008. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!