Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik igy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy a barátom? Már 2,5 éve egyutt vagyunk!

Figyelt kérdés
már lassan 1 honapja különösen viselkedik,nem kapok semmilyen választ bármit kérdezek tölle,és nem foglalkozik velem, titkol valamit,vagy igy tudatja velem hogy nem akar velem lenni vagy esetleg meg csal?Én 21 a párom 24 nem akarom elvestiteni már sokszor le ültünk beszélni de (aha,ja,igen,)ennyi a válasza.Nem tudom miért ha valaki volt ilyen helyzetbe az tudja milyen rossz érzés,köszönöm válaszotokat elöre is.
2008. aug. 24. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
59%
én is voltam igy egy barátnőmmel. nem volt vele semmi bajom, csak a tököm tele volt azzal, hogy állandóan beszélgetni akart lelki dolgokról, én is lerendeztem kb. ennyivel, mint a te párod. aztán egy idő után szétmentünk, és én csak ekkor láttam meg, mekkora gondok is voltak a kapcsolatunkkal. szerintem nálatok is ez a helyzet, nincs veled baja (mármint nem tudatosult benne, hogy van), de szép lassan el fogtok egymástól hidegülni.
2008. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!