Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg anyukamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg anyukamnak, hogy nem vagyok szuz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 23:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
ne mond el
2010. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én sem újságoltam el senkinek hogy már nem vagyok szűz. Hülyeség. Minek? Ezen nincs mit megbeszélni.

Ha meg a barátodnál akarsz aludni akkor vele beszéljétek meg és menj, aztán szólj haza hogy ott alszol. Könyörgöm 17 éves vagy, nem 9. Csak el tudod már te is dönteni hogy mit akarsz csinálni.

2010. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A barátnőm is elmondta az anyukájának a dolgot.7 hónapja voltunk akkor együtt.Azóta nem aludhatunk együtt,meg olyan bunkó velem az anyja,hogy az hihetetlen.Szóval jól gondol meg,ez csak egy jó tanács akart lenni.De hátha neked nagyobb szerencséd lesz.:)

21/F

2010. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, bizonytalan vagyok
2010. febr. 13. 00:16
 25/32 anonim ***** válasza:

Így:

-Anya, te még szűz vagy?

-Nem.

-Akkor van bennünk egy újabb közös tulajdonság.

2010. febr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mekkora poén lenne ha erre a kérdésre anya aztmondaná hogy igen még azvagyok xDxD Abból lennének csak aztán jókis kérdések :D
2010. febr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mekkora poén lenne ha erre a kérdésre az anya aztmondaná hogy igen még azvagyok xDxD Abból lennének csak aztán jókis kérdések :D
2010. febr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam így konkrétan. Egyik délután megkérdeztem, hogy mikor ér rá eljönni velem a nőgyógyászhoz, mert fogamzásgátlót akarok íratni meg megdumálni ezeket a dolgokat az orvossal.

Én úgy mondtam, hogy nekem rendes kapcsolatom sem volt, mármint nem tudtak róla semmit.

Nem volt nagy hiszti, anyukám kért nekem időpontot az orvostól aztán elmentünk. Pedig amúgy nem ilyen laza, elég szigorú és vaskalapos szüleim vannak.


Ha hisztizik kérdezd meg, hogy mit szeretne jobban ezt vagy kisunokát? Akkor még jobban fog hisztizni, de később elhallgat :DDDDD

2010. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
azt tudja h van pasid már 11 hónapja ??? mert ha tudja akk valszeg nem hülye , és aztis tudja hogy már rég lefeküdtél vele -.-'
2010. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
06.28 koszi, lehet ezt kelesz csinalni :) nem hangzik roszul
2010. febr. 13. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!