Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen munkájú férfiből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkájú férfiből lehet jó apa?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a gyerekkel ugye sok időt kell tölteni,viszont sok pőnz is kell hozzá.Vagyis jó állású,jó beosztású és elég szabadidővel rendelkező munkaötletekre lennék kíváncsi.Remélem érthetően mondtam :D
2010. febr. 12. 20:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
ilyen alapon sebesz tuti nem lesz az. es semmilyen ugyeletes orvos. de ahogy eszrevettem, azok a gyerekek akiknek allandoan dolgozo szulojuk van, kis korukban ezt eleg nehezen elik meg, viszont nagyon szeretik az apukajuk/anyukajuk, es sokkal jobban ertekelik a vele toltott idot. szerintem ha pl. az apuka ritkan is van otthon, de olyankor jo apa, sokkal jobb mintha sokat lebzselne otthon, de folyton csak tevezik, netezik, iszik illetve turelmetlen.
2010. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
ja es ilyen nagyon nincs hogy jo sok penzt keres es sokat van otthon. sok penzert sokat kell dolgozni.
2010. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szia, hidd el nem a munkától és a pénztől függ hogy kiből milyen apa lesz,ez már benne van a pasik génjeiben,sajnos az én párom sem egy gyerek centrikus, pedig nekünk kettő is van, szereti őket úgy a maga módján! De van olyan férfi ismerősöm aki egyenesen imádja őket! Észre lehet a megnyilvánulásaiból venni hogy ki hogy áll a dolgokkal! És ne agyalj a munka témán mert semmi értelme!!!
2010. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Hentesből.Pont neked való!
2010. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!