Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen munkájú férfiből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkájú férfiből lehet jó apa?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a gyerekkel ugye sok időt kell tölteni,viszont sok pőnz is kell hozzá.Vagyis jó állású,jó beosztású és elég szabadidővel rendelkező munkaötletekre lennék kíváncsi.Remélem érthetően mondtam :D
2010. febr. 12. 20:09
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Inromatikus, abból is az, aki a webbel foglalkozik. Ok: Legtöbb lóvé a legkevesebb munkával, ergó sok szabadidő, és biztos anyagi háttér.
2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
bocs, Informatikus:)
2010. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
20 év a vasöntödében..
2010. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan félreértettek...

Én csak arra lettem vlna kíváncsi,hogyha csak az egyik fél keres,vagyis az apa,akkor melyik az az állás,amiből vígan ki tudna fizetni pl: egy családi házat,úgy,hogy a családjával is tudjon foglalkozni.

Remélem ezt így nem értettétek félre,szóval a tanár meg az effélék ki vannak zárva :D :D

2010. febr. 12. 21:42
 15/34 anonim ***** válasza:
akkor 40 év a vasöntödében... laza 8 órás meló:D:D:D
2010. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem teljes!Mit értesz a jó apa fogalom alatt?Baromira nincs köze a pénznek ehhez!Én viszem magamal néha dolgozni a srácom,élvezi.De ha ő helikopterbe akar ülni és én nem vagyok pilóta,akkor ezek szerint rossz apa vagyok.

Nem jó a kérdés.

2010. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
szerintem az mindegy mijen a munkája csak szeresen téged és a gyerekeket na meg persze te is szeresd szerintem töb nem kell.
2010. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
csatlakozom az utolsóhoz!
2010. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nahh persze ez mind szép és jó,csakhogy én nem dolgozhatok a gyerek miatt,de azért valamiből csak meg kéne élni....Márpedig ha én otthon maradnék és nem küldeném oviba,akkor fuccs a melónak is,szóval az apának egy jó fizető meló kell..
2010. febr. 15. 17:43
 20/34 anonim válasza:
Remélem nem gondoltad komolyan ezen kérdést. Ha mégis, gratulálok.
2010. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!