Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultál már ki férfiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultál már ki férfiből azért, mert túl korán hozta szóba a szexet?

Figyelt kérdés

Általában elég hamar szeretnek rátérni a szex témára és az érdekelne, más lány is járt-e úgy, hogy már majdnem szerelmes volt az illetőbe, erre a srác a beszélgetést a szex felé terelte és enyhén szólva lehűtötte a romantikusabb érzéseket. Én nem egyszer jártam így. Pl. 3 órás csókmaraton után olyan szerelmes voltam, mint egy liba, erre búcsúzóul az illető a nadrágjához húzta a kezem, hogy megmutassa, milyen komolyak az "érzései", na akkor egy kissé kijózanodtam. Vagy amikor a szopással kapcsolatban érdeklődött, miközben én sokkal inkább azt vártam volna, hogy arról beszéljünk,egyáltalán tetszem-e neki, akar-e engem barátnőjének. Vagy egy másik bevallotta, hogy a pisiszex az álma...Na, annyi volt a szerelemnek...Vagy amikor romantikus tánc után, mikor már majdnem éreztem iránta valamit, a fülembe súgta, hogy meg...ba...szlak...

Lányok, jártatok már így vagy én vagyok prűd?


2010. júl. 30. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, illetve nem is volt olyan korán, csak ő is férfi volt.
2010. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
áhhh, ez mekkora, amiket írtál ide...jót szakadtam rajtuk :D:D...de am teljesen megértelek, ismerős ez a téma sajnos :S Én is jártam már így nem is egyszer...
2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, bocsi, hogy férfiként válaszolok, de 2 órás csókcsata után a hölgyemény tette a kezét a lábaim közé, szóval fordítva is igaz
2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És benned, férfiben ez milyen érzést okozott? Ha nem nyúlt volna oda, beleszerettél volna, így meg nem?

Amúgy én ennek ellenére beleszerettem, de akkor egy jó 10 percre kivilágosodott az agyam.

A pisiszexelősbe, meg a meg..basz...ósba nem szerettem bele soha, bár az utóbbi a barátom volt 4 évig.

2010. júl. 30. 23:00
 5/11 anonim ***** válasza:

ez nagy XD

szerencsére ilyen helyzetben még nem voltam.

2010. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Detto... ez már csak így van ebben a világban. A fő,h ne hagyd magad.Legyél határozott-tom,h nehéz pont abban a pillanatban,de nem lehetetlen.Tényleg vannak olyan srácok, férfiak,aki tart téged annyira fontosnak az első perctől,h nem hagyja,h a vágyai írányítsák. Hanem elfogadja,h te korainak tartod épp akkor és tud várni... tényleg nagyon ritka,de ha te nem vagy türelmes ezen a téren,h megvárd,míg találkozol egy ilyen rendes pasival,akkor nem jogos h türelmet várnál egy férfitól. Az a lényeg legyél magadban is biztos,nem kell mindenkinek kielégíteni a vágyít akivel összevet a sors- ha csak erre kell egy pasinak egy nő akkor fizessen is érte...de arra megvannak a hivatásos hölgyek...tudjuk hol... és az olyan pasik is tudják jól..ebben is biztos lehetsz:)

Van még jó pasi,ne pocsékold az időd a selejtekre:)

Sok sikert hozzá!

21/L

2010. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes.Szerintem nem egyezhet a kifelé mutatott jelzéseid-viselkedésed,a gondolkodásoddal,vagy simán prolikkal jöttél össze.

A 3 órás csók turné meg?Ha felhozok magamhoz egy csajt és csókolózunk,én nem suttogok szavakat a fülébe,hanem szó nélkül előveszem,vagy ő előveszi nekem.

Szerintem a 3 órás csókos srác egy fakír volt,ha addig bírta.

2010. júl. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20f vagyok...ezert mondjak h egy no fejebe nehéz belelátni...mert elvárjatok h mi kezdeményezzünk ..ha túl hamar akkor az a baj mert az nem romantikus...ha meg túl későre akkor puhapocsunek tartok és azért hagytok el...van amikor úgy jön össze h pont jó az idozittes...de vhogy bennem az van h jobb előbb mint később :D
2010. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10:44 igazad van,ezért kell bepróbálkozni,de amikor a lány nem akarja még és határozottan ezt kéri azt figyelembe kell venni és tudni kell leállni. Pár próbálkozás után ő is benne lesz,ha minden jól alakul köztetek...tényleg nem kell sokáig várni.De többszőr bepróbálkozni lehet,hátha hamarabb eredményre juttok:)

21/L

2010. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a srác, akivel 3 órán át csókolóztunk, az első randin még a kezemet se fogta meg. Nem is értettem. Később elárulta, hogy nem akart elijeszteni. Szóval nem volt tahó, csak a 3 órás csókot ő másként élte meg. Egyébként pont az ilyen dolgaival fogott meg. De a 3 órás csók nekem az nem igazán szexuális élmény volt, hanem én akkor lettem visszavonhatatlanul szerelmes, ő meg csak az elfojtott szexuális vágyait élte ki így akkor. Nem akartam elhinni, hogy nem szerelmes belém az, aki 3 órán át csókol, de azt mondta nem az, és a vallomásra még majdnem fél évet kellett várnom. Szóval most már elhiszem, hogy neki az inkább volt szex, mint szerelem.


Aki azt mondta, hogy meg....ba..sz, azt fél évig várattam. Nem is tetszett, de ha kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon. Amikor táncoltunk, lehet hogy adtam olyan jelzést, hogy kész vagyok lefeküdni vele, és kész is voltam, nem az volt akkor a gond, hanem amit mondott. Inkább ne szólalt volna meg.


Szóval a kérdésem kicsit félreérthető, nálam se mindig az időzítéssel volt a gond, csak azzal, ahogy értésemre adták. Én sokkal többre értékelem azt, ha valaki egyszerűen megkérdezi, hogy lefeküdnék-e vele, mint hogy ocsmány szavakat mond. Ha azt mondja, szeretnék veled lefeküdni, egész másként hangzott volna. Amúgy tudott ő kulturáltan is udvarolni, nem véletlen voltam vele 4 évig, csak ezt az alkalmat nagyon elszúrta. De ő volt az is, akinek nekiadtam a szüzességemet és egy kicsit nehezen ment, és akkor felajánlottam neki, hogy mivel úgy tűnik, nem fog sikerülni, ezért nyugodtan feküdjön le mással, akkor azt mondta, hogy nem tudna utána tükörbe nézni. És ezt a mondatát is örökre megőriztem.


Én csak azt akarom mondani, hogy az én esetemben befolyásolta a szerelem kialakulását a túl korai szex vagy az ordenáré módon tálalt szexuális vonzalom.

2010. júl. 31. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!