Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ábrándultál már ki férfiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultál már ki férfiből azért, mert túl korán hozta szóba a szexet?

Figyelt kérdés

Általában elég hamar szeretnek rátérni a szex témára és az érdekelne, más lány is járt-e úgy, hogy már majdnem szerelmes volt az illetőbe, erre a srác a beszélgetést a szex felé terelte és enyhén szólva lehűtötte a romantikusabb érzéseket. Én nem egyszer jártam így. Pl. 3 órás csókmaraton után olyan szerelmes voltam, mint egy liba, erre búcsúzóul az illető a nadrágjához húzta a kezem, hogy megmutassa, milyen komolyak az "érzései", na akkor egy kissé kijózanodtam. Vagy amikor a szopással kapcsolatban érdeklődött, miközben én sokkal inkább azt vártam volna, hogy arról beszéljünk,egyáltalán tetszem-e neki, akar-e engem barátnőjének. Vagy egy másik bevallotta, hogy a pisiszex az álma...Na, annyi volt a szerelemnek...Vagy amikor romantikus tánc után, mikor már majdnem éreztem iránta valamit, a fülembe súgta, hogy meg...ba...szlak...

Lányok, jártatok már így vagy én vagyok prűd?


2010. júl. 30. 22:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A 3 órás csókot csak azért bírta, mert nem olyan volt a hely és az alkalom, hogy továbbmehettünk volna. Érdekes, mert ezt megelőzően volt egy randink egy totál elhagyatott erdőben, ahol simán nekiadtam volna magam, de akkor ő azt mondta, velem nem ilyen körülmények közt akarja először. És utána kértem is, hogy várjunk, mert az akkor ébredő szexuális vágy elnyomta bennem azt az érzést, hogy szerelmes vagyok.

És amikor később erőltette a témát, megmondtam neki, ha szerelmet akar, akkor várni kéne még, és kértem válasszon, szerelmet vagy szexet akar és azt mondta, akkor várjunk még. Szerintem ennek köszönhető többek közt, hogy nagy szerelem lett közöttünk.


A szex nekem akkor jó a mai napig is, ha érzem, hogy szeretnek. Nekem nem elég, ha a fiú felizgul, az még édeskevés. Ha biztonságban érzem magam, ha tudom, hogy nem én vagyok a harmadik a héten, akkor csodálatos az egész. De ehhez meg kell ismerni a másikat, amihez idő kell, és ha kialakul a bizalom, jöhet a többi.

2010. júl. 31. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!