Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobban foglalkozzon velem a barátom?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején (1 éve vagyunk együtt) több mindent megtett értem, mint mondjuk most.Ágyba kaptam a reggelit, főzött vacsorát, éreztem hogy a kedvemben akar járni, megengedte hogy dekorálhassam a szobáját, most meg....Órákra egyedül hagy otthon, pedig 80km-re lakunk egymástól, nem minden nap tudunk összefutni, ő ritkán jön, mert nem szeret nálunk; ha kérek tőle valamit elfelejti vagy lusta megcsinálni; nem vehetek már semmit a szobájába, mert ez fiúszoba nem b*zi szoba és maga az hogy figyelne rám, hogy törődne velem, már kevésbé érzem.Mondtam neki, hogy már biztos megunt engem, de szerinte nem, csak a munka miatt fáradt, nyűgös.Úgy érzem sokkal többet adok bele, mint ő.Sokmindent megteszek érte.
2008. aug. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nálam is ugyanez volt a helyzet... én úgy oldottam meg h egy váratlan pillanatban benyögtem neki azt h nem vagyok oylan csúnya hogy ne kelljek másnak.. ez megtette a hatását :D

persze ez scak akkor jön be ha még szeret

sok szerencsét!


B.

2008. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről őszintén,hogy ez neked így nem túl jó és hogy jó lenne,ha változtatna egyes dolgokon,mert különben nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.Ha szeret még ő is téged,akkor kicsit összekapja magát,mert elveszíteni ugysem akarna.
2008. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek mind2 válaszolóval. Szerintem először próbáld meg a 2. válaszoló tanácsát, és ha az nem jön be, akkor az 1.ét!
2008. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen fiút fogtam ki,mi 5hónaőig vltunk együtt,tegnap szakítottam,de ő még mindig nyomul rám, és olyanokat mond,hogy úgyis visszaszerez meg stb. Szerintem picit érezze hogy elvezít ha megbeszélni nem tudjátok és utána talán észhez tér ;)
2008. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!