Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
az a nagy helyzet hogy az életemet adnám a páromért!de ő alig foglalkozik velem,.mindennap edzésre jár,és mikor este becélgetünk msn-en akko mindg felkapja valamin a vizet és mindig irja hogy ne idegesitsem fel,és hogy fejezzem be!pedig tényleg nem merek semmi olyat irni amivel megbántom!próbáltam már beszélni vele de akkor is felkapta a vizet,és vagdalózott!mit tegyek hogy érezze hogy én is fontos vagyok neki:?(mert azt tudom hogy szeret)
2008. ápr. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a "tünetek" amiket vázoltál egyértelmű jelei annak, hogy nem szeret... Valószínű menne máshova de nem "mer" otthagyni fél, hogy az rosszabb lesz, vagy ilyesmi. Esetleg csak érzi, hogy nem te vagy az igazi de nem mer továbblépni mert fél az esetleges magánytól... Nem látok bele a kapcsolatotokba így megeshet, hogy tévedek viszont akiket eddig láttam így viselkedni mindnek ez a saját magában dúló konfliktus volt az oka.
2008. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy beszéld ezt meg vele egy nyugisabb hangulatába(személyesen ne msn-en!)Mondd el, hogy nem tudod ezt így tovább csinálni és érdeklődj kedvesen, hogy miért van ez stb, próbáljátok megbeszélni és legyél őszinte amikor az érzéseidről beszélsz gondolok itt arra, hogy ez a helyzet pontosan milyen neked.
2008. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj te szegeny ne!!!! en ugyanabben a szituban voltam tegnapig es en lezartam! osztozom az elottem levovel... a srac nem tudja h mit csinaljon ezert olyan, fel valtani, de nem tudja h mit csinaljon ezert huzza magat ki minden alol. Az en pasim is ilyen volt. nala kb egy het alatt bekovetkezett egy ilyen valtozas, csak ugy egyik hetrol a masikra. O is elkezdte kihuzni magat randikrol, lemondta a megbeszelt talalkat pontosan mikor errol akartam volna vele beszelni, az utobbi idokben zavart volt, nem valaszolt sem email, sem sms, pedig regen o ezt kerte h irjak minden nap neki es valaszolt rogton ahogy ideje engedte. csak a rossz oldalait mutatta az utobbi idoben. es az egesz ugy jott le h en loholok utana. En lezartam mert elegem lett az ilyen pasasokbol akik ennyire nem oszintek. Figyelj ha vki szeret vkit, akkor megprobalja midnen idejet vele tolteni, meg akkor is ha edzesekre jar. ezek ures kifogasok, faradt vagyok sokat dolgozom vagy sokat tanulok... ha az ember szerelmes nem baj mennyire faradt akkor atmegy a lanyhoz ha csak 1-2 orara is de atmegy. ha mar jonnek a kifogasok szerintem regen rossz. inkabb zard le elobb a temat mint kesobb mert emiatt csak szenvedni fogsz es magadat okolni es hibaztatni mit rontottal el holott te semmit. a srac erzesei valtoztak. Szerintem ha tudod ulj le vele beszelni oszinten ha meg nem adja meg ra a lehetosgeet akkor emailben avgy msn-en.
2008. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szija.


én is ebbe a szituba kerültem.mindíg én vagyok a hibás.

Mindíg "idegesítem" én is - bár fogalmam sincs miért (bár minden szavamat átgondolom).Csak az a külöbség néha próbálom megállni és én is kicsit bunkóbb vagyok vele, akkor 1 kicsit normálisabb, de miért akkor???Tényleg csak a szakítás van,nem tom mióta vagytok 1ütt mi 1 éve,de ez kikészítő így. csak ne lenne olyan nehéz....

2008. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz ez lépni kell! Az ilyen kapcsolatban maradás az a nehéz! Szóval vagy megpróbáljátok megbeszélni vele és változtat vagy lépni kell tovább!
2008. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetőbbé vált a helyzet!a szülei most váltak!és én ezt csak most tudtam meg!megértem hogy ingerlékeny!1év 4hónapja vagyunk együtt!de érzem és bztos hogy szeret mert rendben van a kapcsolatunk csak vannak ilyen helyzetek is!!
2008. ápr. 13. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!