Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elborzaszt, vagy szépnek találod? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 11. 14:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
a cipöje szép
2010. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Roppant előnytelen a ruha és a póz amiben fényképezték. Pont azt domborítja ki(szó szerint) és helyezi előtérbe amit nem kéne. Persze lehet hogy a kép koncepciója pont az hogy nem kell eltakarni, de véleményem szerint ez nem esztétikus.
2010. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%
Én is hasonló alkatú vagyok... hm, de ez a ruha, és ez a kép... egyszerűen szörnyű... túl művi az egész... Nem kellett volna fényképezőgép elé állnia így. Ezt hívják egyébként alma alkatnak... hm, leakadtam, hogy valaki így fényképező elé áll...., ilyen ruhában, ilyen pózban, és tényleg minden előnytelen
2010. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Elborzaszt.
2010. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az a hurka a derekán csak azért látszik,mert oldalra hajol.Különben észre se lehetne venni!Csak rossz a beállitás,ennyi!
2010. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Lehet egy ilyen lány is szép,de ne mutogassa magát!Legyen már mindenkinek önkritikája!
2010. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én nagyon is szépnek látom, az a kevés felesleg, ami van rajta, az pedig pont az, ami kell, hogy legyen egy nőn! egyáltalán nem undoritó, vannak kövér nők, de ő az egészséges molettekhez tartozik, akik sztem a nőies oldalt képviselik! Lehet, hogy ez a beállitás nem éppen előnyös számára, ezzel mondjuk egyetértek, de eltudom képzelni álló helyzetben és akkor viszont minden a helyén van! Nem beszélve a szép arcáról!
2010. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Engem az a ruha borzaszt el. Miért kéne soványnak, gebének lennie egy nőnek?
2010. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Miért kéne zsíros disznónak lennie egy nőnek?
2010. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nem kell zsíros disznónak lennie, de ha jobban megnézed ő nem is az azért. Még belefér szvsz.
2010. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!