Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki szépnek tart, de összejönni azt senki sem akar velem? 15/L

Figyelt kérdés
Minden fiú írogat a képeimhez, hogy jól nézel ki, meg minden, meg élőben is mondják. De valamiért sose kérdezik meg, hogy akarnék-e járni velük. Nagy ritkán elhívnak randizni, de utána semmi nem történik. Nem hiszem, hogy a viselkedésem zavarja el őket, mert teljesen normális vagyok... Akkor meg mi lehet?
2011. aug. 23. 10:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Akarsz járni velem?
2011. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jaj ne, ne szánakozz rajtam légyszi, azt jobban utálom mint azt hogy senki sem jár velem :/ :)
2011. aug. 23. 10:27
 3/27 anonim ***** válasza:

majd eljön az időd kicsilány :)

hidd el nem maradsz le semmi jórol. max az értelmetlen kamasz hormonok miatt lévő szexről. de az felejtős. nekem is most van az első kapcsolatom.

L/19

2011. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szépség nem elég ahhoz, hogy beléd szeressen valaki.
2011. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Jó, de minden barátnőmnek van pasija, péntek este alig van aki ráér találkozni, mert mindannyian "ottalszanak" meg "buliznak" a barátjukkal... tőlem meg bárki kérdezi hogy volt-e már pasim, "nem, még egy se". Kicsit zavar ez is.


De van akivel tök jókat beszélgetünk, nevetgélünk is! :/

2011. aug. 23. 10:31
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a harmadiknak...Sajnos én is hasonló cipőben járok.
2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

olyan vagy mint a zsiráf, szép szép, de otthonra nem kéne :D

am az előttem szólóval értek egyet, a szépség nem elég, ha nincs ami megfogja az embert.. de ez csak az én véleményem..

2011. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne akarj barátot mert a barátnőidnek van. Egyébként az is lehet,hogy tényleg nagyon szépnek tartanak de nem engeded őket közel magadhoz,túl tökéletesnek látnak. Vagy pedig tényleg nem bírják a személyiséged. Ne haragudj, de mindenki magát tartja normálisnak...

14/L

2011. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj egy képet, és majd véleményezzük kedves kérdező :)

17/F

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező 15 éves, tud helyesen írni, tehát nem hülye, és ha tényleg szép, akkor főnyeremény. Én járnék vele, ha nem lenne barátnőm. :D
2011. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!