Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki szépnek tart, de összejönni azt senki sem akar velem? 15/L

Figyelt kérdés
Minden fiú írogat a képeimhez, hogy jól nézel ki, meg minden, meg élőben is mondják. De valamiért sose kérdezik meg, hogy akarnék-e járni velük. Nagy ritkán elhívnak randizni, de utána semmi nem történik. Nem hiszem, hogy a viselkedésem zavarja el őket, mert teljesen normális vagyok... Akkor meg mi lehet?
2011. aug. 23. 10:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Tudod az az igazság, hogy sok férfi/fiú úgy gondolja, hogy ha egy lány/nő minél szebb annál pénzre éhesebb, és nagyobbak az anyagi igényei, közben meg ez rengeteg esetben nem így van, csak mivel van néhány olyan nő is, emiatt vannak sokan tévhitben, de könnyen elképzelhető hogy nem is erről van szó a te esetedben, hanem egyszerűen csak zavarban vannak tőled személyesen.


21/f

2011. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Jaa, így értem már :) Szóval azért nem jönnek össze velem, mert tudják, hogy nem lehet 2 hét után megdöngetni?... Na igen, nem ilyen fiúkra vágyom. :/ (Igen olvastam ezt a vizipipáról... köszi azért)


Köszi, utolsó. Csak azt nem értem még, hogy szerinted 15 évesen miért számít a pénz? :O Nincs is saját pénzünk, max zsebpénzünk. Meg még nem a házasságot tervezgetjük, akkor mégis mitől félnek?... Egy 15 éves lány hogy tudna lehúzni egy 15 éves fiút?? Én nem igazán tudom elképzelni.

2011. aug. 23. 18:09
 23/27 megax ***** válasza:
hehe ha csak a stílusodon múlna egy ilyen és nem lennének egyébb tényezői akkor belédhabarodnék :D
2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 megax ***** válasza:
tudatosan amúgy nem biztos, hogy tudják. Csak ezért van az, hogy hiába vagy adott esetben vonzó. Nem vágynak rád úgy, hogy járjanak is veled. De ez csak egy nézőpont. Nem tudhatom hogy tényleg csinos vagy-e. Csak annyi jön át egy ilyen portálon, hogy a fogalmazásod és a helyesírásod alapján nem vagy egy elkényeztetett bunkó plázacica.
2011. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijaid? Ha azt írják szép vagy nyilván az is vagy, csak nem mernek kezdeményezni vagy nagyon nem tetszik a személyiséged:P
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hobbijaim, hm... szeretek a barátaimmal városban sétálgatni, vásárolni, itthoni dolgok közül pedig olvasás, zene, gitározás, cicámmal játszás:D:D:D

Köszi a vigasztalást:)

2011. aug. 24. 15:34
 27/27 anonim ***** válasza:

Jah olyan normális csajos hobbik :D

Biztos sikerülni fog neked...

Én már nem is mondom sokszor hogy animézek mert rögtön lenéznek :P

2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!