Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elborzaszt, vagy szépnek találod? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 11. 14:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%
de a rohadt életbe már komolyan a kettő között nem tudsz gondolkodni?? fogyjál le, hiába nyugtaatod magad, aki dagadt disznó az dagadt disznó! ropinak sem kell lenni. Ezt tényleg iylen nehéz felfogni??
2010. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

őőő nem.


Nézd mindenki másképp hízik, valaki egyenletesen, valaki az egészet felszedi a seggére, vagy a hasára. Az nem baj ha a képen pl. így néz ki valaki, de akkor legalább ne viseljen olyan ruhát amiben ilyen reakciót válthat ki. Bejön a csaj, de nem mindenki szeretne modell barátnőt.

2010. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%

igazából szerintem a karcsúság nem a divatlapok szülötte. ezt csak a vastagabb nők komplexusából született. anno, mondjuk marilyn monroe idejében sem ez a fajta hurkás, kerek alkatú nők voltak az ideálok. már akkor is formás idomú nők voltak a középpontban. és nem gömb alakú hurkás asszonyok.

a modelvilágból felesleges kiindulni, a kifutós lányoknak nem az a céltevékenységük h nőiedállt sugározzanak, hanem ők xcsak egy eszközök. próbababák. aki a modellekből akar ihletet meríteni a tökéletes nő alkatra az beteg. ők nemazért vannak ott, csupán eszközök, vállfák, próbababák. a divattervezők eszközei.

ha megnézünk egy playboyt, vagy egy ckm-et, sohasem az anorexiás lányok kerülnek terítékre. formás lányok vannak ott, igaz photoshoppoltak, de nem anorexiásak.

ma is a formás lányok a kelendőek, legyen az husosabb, vagy kate moss alkatú.

és a komplexusos lányok pedig ne terjesszék a sonkás képeket, mert nemaz a lényeg h elfogadtassák a férfiakkal a formátlan idomokat. egy duci nő is lehet szexi és formás. de neki is MEG KELL DOLGOZNIA érte. nem elég az h felhízok, aztán meg sírok h jajj, a kate moss elnyom mindenkit. tessék formálódni, tessék dolgozni, nem azt mondom h lefogyni, hanem formálódnia. mert a formátlan húsos alkat és a formás húsos alkat között ég és föld a különbség...

2010. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Egyébként valamelyik válasznál láttam, hogy fogyjak le.:D Vicces, én nem így nézek ki. Pusztán kíváncsi voltam a reakciókra. (:
2010. febr. 11. 14:47
 15/31 anonim ***** válasza:
51%
14:47 akkor jó, én meg azt hittem, hogy megint egy tehén sápítozik, hogy miért nem tetszik snekinek
2010. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
de nem tehén. mármint a kép. Eléggé látszik, és igen ami ott van az ott van, de most komolyan gondolod hogy a képen látható nő egy tehén?
2010. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és vékony, szóval nem szeretnék így kinézni,de a photosop miatt szép lett maga a kép.Szóval a valós tények nem látszanak,de ennek a lánynak ha minden eredeti,akkor a haját nagyon irigylem.Viszont ha egy szebb , szexisebb ruhát adtak volna rá és nem ilyet(ami szerintem méga vékonyaknak is sz*rul állna),akkor a kép és a lány is erotikusabb lenne.
2010. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
56%

hát ott kezdődik,hogy szerintem ez a kép nem is valódi. A másik, hogy ne vegyen föl ekkora hurkákra tapadós ruhát.

a harmadik pedig hogy nem csak az a tehén aki pont akkora mint egy tehén. A köcsögöt is mondjuk sokmindenkire, nem csak b*zikra.

2010. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Igen érdekesek a fiúk:nem tetszik nekik egy csontocska,de ha valamelyik lányon van egy kis felesleg már tehén.Én ezt nem értem!

Amikor a 170cm-hez voltam 58kg,azt mondták túl vékony vagyok,szedjek már fel magamra,most 65 vagyok,ezt már sokallják!Akkor most tényleg mi a jó?

2010. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%

a forma a lényeg.


lehet vki 165 centisen 65 kiló, ha formás, senki sem fogja aztmondani neki h fogyjál le!!!


nagyon sokan hiszik azt h dagadtak, pedig csak formátlanok.

senkinek nemkell anorexnek lennie, elég lenne ha kicsit formálódna.

2010. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!