Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyszer a felhőkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyszer a felhőkben jár olyan szerelmes máskor pedig alig érzem a szerelmét. Mért van ez?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk. Igaz, volt, hogy pár napig-hétig külön voltunk (pontosabban kétszer). A második szakítás után nem akartam újra kezdeni, de aztán mégis bele mentem. Hihetetlenül boldogok voltunk. Most mégis azt érzem 3-4 hónap eltelte után, hogy valami nem stimmel. Kedvtelen, nem érdekli a valentin-nap, az év fordulónk, alig lelkesedik értem, nem leli kedvét-örömét semmiben...ennek ellenére folyamatosan keres, érdeklődik felőlem, de mindig olyan mintha bántaná valami. Nem értem mik ezek az érzelmi-hullámok nála. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Mit lehet ilyenkor tenni? Van erre megoldás? Próbáltam vele beszélni, elmondása szerint semmi probléma nincs. De vak nem vagyok, valami nincs rendben.
2010. febr. 9. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennek rengeteg dolog állhat a hátterében. Az jó jel, hogy érdeklődik utánad viszont lehet a kapcsolatotokban már csak barátságot lát nem meri bevallani és szenved ettől. De ugyanakkor legyünk optimisták is lehet csak valamilyen egészségügyi gondja van amivel nem akarna idegesíteni vagy nem akarja hogy megijedj és nem mondja el vagy otthoni gondjai vannak. Mindenesetre próbálj vele leülni egy kis unszolás után csak elmondja mi a baja, vagy légy egy kicsit nyugodtabb és ha valami baja van ha erőt vesz magán úgyis el fogja mondani.
2010. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő, megszokott, és szeret biztos lyukra menni. Hamarosan ott fog hagyni, előzd meg vagy szenvedj!
2010. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan mintha az előző kapcsolatomat írtad volna le...:-((

Két évig voltunk együtt. Kár volt elvesztegetni az időt. Nem szeretett eléggé. Szeretett ő, de mégsem eléggé, vagy mégsem úgy. Halott dolog. Sajnálom. :-((

2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!