Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van bennem az a kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem az a kettős érzés? Miért nem jó?

Figyelt kérdés
A gond a következő:több mint 3éve együtt vagyok a barátommal.Még mindig szeretem,de úgy érzem,h egyre nehezebben tudok vele lenni.Nem is érzem olyan jol magam vele,a szexet sem élvezem már annyira. Viszont ha nincs velem,ak hiányzik és vágyom rá. Ha összeveszünk és szóbakerül a szakítás ak rosszul érzem magam tőle és nem akarom. De ha egyedül vagyok vagy egy ideig nem keres,ak csak erősödik bennem az,h nem tudok tovább vele lenni,mert nem jo. :( Miért van bennem ez a kettős érzés?
2010. febr. 7. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom
2010. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy szakítanod kell de a megszokás és az érzések emléke miatt nem akarod elengedni..
2010. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert kihűlt a szerelem,ez már inkább csak megszokás. 3év sok idő,annyi idő alatt ki lehet szeretni a másikból:S beszéld meg vele,ha kell, tartsatok szünetet. lehet h akkor kitisztul benned a kép. sztem ne félj szakítani vele,ha úgy érzed h már nem akarsz vele lenni,ki tudja mit szalasztasz el.
2010. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az h nem lehet vele semmit megbeszélni normálisan,mert ak még ő akad ki. Szünetnek meg egyikünk sem híve. Hiába mondja és próbálja éreztetni is velem h szeret,én nem érzem h ezt.Nem érzem h akarna.Nyilván amiatt amit én érzek.
2010. febr. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!