Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a kovetekezo?

Figyelt kérdés
Nem reg kb egy honapja megismertem egy sracot. a kapcsit skeptikusan kezdtem mert meg az elozon nem voltam tul, de gondoltam adok egy eselyt. az elso randinkon meg nem ereztem iranta semmit de o nem sokkal utana szerelmes uzeneteket irt, meg hivott majdnem minden nap. Majd elkezdtem megkedvelni es beleszerettem. Azonban hetfotol megvaltozott. megigerte h hiv de nem tette. Ma kuldtem neki egy uzit ha megbantottam vmivel akkor mondja meg. azt irta vissza, h problemak vannak az eleteben jelenleg es hivni fog ma. Nem tette. Most le kara razni? Vagy tenyleg gondjai vannak? Mi lehet e mogott?
2008. aug. 20. 14:48
 1/6 A kérdező kommentje:
oh meg annyi h teljesen elkeseredtem, mert az elozo nagy szerelemnek titulalt vki bunko modon emailben szakitott. hosszu ido volt mig tultettem magam rajta. s most elkezdtem magamhoz kozel engedni ezt a sracot es csak felek h o is megbant engemet.
2008. aug. 20. 14:50
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
lehet, hogy le akar rázni, de az is lehet, hogy tényleg közbejött neki valami nagyon fontos (közeli hozzátartozó betegsége, neadjisten halála). szerintem várj még, két nap nem a világ. ha hétvégéig nem jelentkezik, akkor keresd megint (addig ne), és ha akkor is eltáncol, akkor lerázni akart. addig meg szavazz meg neki egy kis bizalmat.
2008. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Várj pár napot még,hátha tényleg valami gondja akadt.Ha így van,jelentkezni fog.Ha mégsem tenné pár nap múlva esetleg megpróbálhatsz egy kísérletet tenni,hogy mi a helyzet,ha akkor ugy veszed észre,hogy kifogásokat keres vagy nem ugy beszél vagy bármi,akkor hagyd utána.
2008. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

ha valami komoly gondja van, és fontos vagy neki, akkor konkrétan elmondta volna, h mi a baj...

ha velem ilyen tenne a pasim, biztos elveszítené a bizalmamat...

2008. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
LEhet, hogy fontos "elintéznivalója" támadt.Egy kapcsolat alapja a bizalom, szavazd meg neki még egy hétig, ha azután sem jelentkezik akkor hívd föl te és kérdezd meg tudnál e segíteni-Ha ezután is gyanúsan le akar rázni akkor viszont hagyd.
2008. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En is voltam igy 10 evvel ezelott, mielott be nem nott volna a fejem lagya, sajnos en voltam a kocsog pasi... :-( Velem akkor volt ilyen, mikor egyszerre tobb vasat tartottam a tuzbe es az egyikkel komolyabbra fordult a helyzet, akkor a masikat hanyagoltam, kifogasokat kerestem, de lezarni ugye azt sem akartam, mert mi van, ha megsem olyan jo azzal akivel valami osszejott ...


Tudom, ez nem jo hir, de en azt tanacsolom, hogy varj egy kicsit es kerdezz ra nala, hogy most eppen mire is kell varnod! Aztan ha nagyon huzza a temat, akkor valoszinuleg hasonlo oka van neki is, akkor nem erdemes foglalkozni vele! :-)

2008. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!