Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki engem mindenki? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Huszon éves lány vagyok, egyszer már írtam. Azzal kapcsolatban hogy van e esélyem még a kapcsolatom felbomlása után. Azóta tényleg nem törődtem vele, egyedül csak itt vetettem fel a kérdést is. Minden nyugtalan érzésem elrejtettem a valóságban. Nem váltunk el csúnyán. Nem aláztuk meg egymást, egyáltalán nem zaklattam. A barátaival is jó viszonyban voltam. Komolyan senkire egy rossz szót nem szóltam utólag sem. Ma viszont elmentem a társaság előtt így két hónap után, és ott volt Ő is. Kitört nevetésben az egész társaság. Hihetetlenül fájt, nem értem miért csinálták. Nincs valakinek egy halvány ötlete?
2008. aug. 20. 01:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vagyis átalában olyan dolgok szoktqak menni ilyenkor hogy a srác elmondott nekik valami titkodat amit csak neki mondtál el, ő meg szépen kitárgyalt téged. mert a legtöbb haverommal ha szakitott a nőjével folyton utána ez ment hogy kitárgyaltak mindent milyne volt a csaj az ágyban, meg olyan dolgokat amik mikor jártak nagyon tetszett nekik utána meg kiforgatva szemét modon az egészet beállitták mindenkinek mint ha a csaj valami hülye kis szánalmas senki lenne. nemtudsz mit csinálni probálj meg nem törödni velük.
2008. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
igazatok van
2008. aug. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!