Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki engem mindenki? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Huszon éves lány vagyok, egyszer már írtam. Azzal kapcsolatban hogy van e esélyem még a kapcsolatom felbomlása után. Azóta tényleg nem törődtem vele, egyedül csak itt vetettem fel a kérdést is. Minden nyugtalan érzésem elrejtettem a valóságban. Nem váltunk el csúnyán. Nem aláztuk meg egymást, egyáltalán nem zaklattam. A barátaival is jó viszonyban voltam. Komolyan senkire egy rossz szót nem szóltam utólag sem. Ma viszont elmentem a társaság előtt így két hónap után, és ott volt Ő is. Kitört nevetésben az egész társaság. Hihetetlenül fájt, nem értem miért csinálták. Nincs valakinek egy halvány ötlete?
2008. aug. 20. 01:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam, hogy netán valaki pletykált rólam valamit rossz szándékkal. De arra sincs ok nálam. Nem értem.
2008. aug. 20. 01:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rajtad nevettek? Nem lehet, hogy eppen valami vicceset mondott egyikuk es te azt hitted rajtasd nevetnek? Ilyen esetekben az ember mindig ugy erzi, hogy ot nevetik. Velem is megesett.
2008. aug. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Láttam hogy rámmeredtek, majd átváltott a szemük a gúny derült tüzébe. Én is megvoltam lepődve.
2008. aug. 20. 01:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet hogy felrakot rólad 1 "akt"fotot.

lehet hogy valaki mégiscsak pletykált rólad valamit rossz szándékkal. meg kéne kérdezni a társaság egyik tagját, aki haljandó normálisan beszélni veled. de ne társaságban, mert akkor huzza a "csordaszellem" és biztos nem fog mondani semmit.

2008. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek néha nagyon gonoszak tudnak lenni, de tényleg nem biztos, hogy rajtad nevettek, lehet, hogy valaki épp akkor sütött el egy jó poént, és ennek semmi köze nem volt hozzád. Egyébként én a helyedben nem járnék arra, ahol ő van, mert ez mindenképpen fájdalmas lehet, akár nevetnek, akár nem.
2008. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, van egy olyan "tag" amellyel jóban vagyok. Majd rákérdezek nála.
2008. aug. 20. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nyugi lehet h nem is rajtad nevettek meg ha rajtad...ien embereket jo magosrol le kel szarni!ne törödj velük!ehiszem h rossz érzés de próbáld nem észrevenni valahogy:)
2008. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyanezt átéltem én is, és tudom milyen megalázó a dolog. :S Ebben nem tudok segíteni, azt tudom mondani, hogy kitartás. :) Meg hogy ne foglalkozz velük, hiszen tudható, hogy a férfinem késöbb érik gondolkodásban. :P
2008. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű, hogy rólad beszéltek, és ilyenkor vicces, ha az emlegetett személy megjelenik.

De egyáltalán nem biztos, hogy rosszat mondtak. Pl. az exedet épp megkérdezték, hogy végleg vége-e köztetek mindennek, ő igennel válaszolt, mire a haverja rávágta, hogy ez jó hír neki, és első adandó alkalommal rád fogja vetni magát. És ekkor jelentél meg te...

2008. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
64%
Ne törödj velük,szánalmasak,majd visszakapják még ők ezt az élettől.
2008. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!