Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat után mért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat után mért nem lehet barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és tök szarul érint h semmi volt pasimmal nem tartom a kapcsolatot csak azokkal akik vissza akarják magukat könyörögni...mindegyikkel én szakítottam de csak azért h inkább ne legyen megcsalás...és mindegyik haragszik rám... :(
2008. aug. 19. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ért véget. Ha közös megegyezés, mert kihűlt a láng, akkor a barátság oké, de ha csalás, vagy az egyik még szereti a másikat akkor már problémás.
2008. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Történt velem hogy nagyon szerelmes voltam évekig egy fiúba és ő észre sem vett csak mint haver és a szüleink jóban voltak együtt mentünk nyaralni de akkor még nem is izgatott aztán beleszerettem de nem jöttünk össze csak 5év után mikor én már kiszerettem belőle de azt hittem az érzések ugyanazok lesznek majd mint régen...de nem így lett.. ő sem szeretett mint barát de előtte mikor csak vele beszéltem vörös voltam és izgultam de nagyon...de aztán már nem mikorra összejöttünk. Ő efajta nőcsábász volt aki mindig felszedte a nőket és dobta..Most én dobtam mert nem volt a régi érzés..És ő sem szeretett belém de egy hónapot mégis úgy töltöttünk mint egy pár. Azóta nagyon jó haverok vagyunk együtt bulizunk sokat hülyülünk és dumálunk de sosem fogom már szeretni úgy maximum ő mert ő idáig enm szeretett soha szerelemből:D
2008. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!