Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat után mért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat után mért nem lehet barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és tök szarul érint h semmi volt pasimmal nem tartom a kapcsolatot csak azokkal akik vissza akarják magukat könyörögni...mindegyikkel én szakítottam de csak azért h inkább ne legyen megcsalás...és mindegyik haragszik rám... :(
2008. aug. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Miért ne lehetne? Sosem értettem, én minden exemmel megmaradtam jóbarátnak, együtt járunk bulizni, stb. Ha normálisan szakítotok és nem haragban, veszekedve akkor szerintem lehettek barátok.
2008. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a bölcsek, hogy barátságból lehet szerelem, de szerelemből nem lehet barátság...

De úgy érzem, itt inkább testi kapcsolat(ok)ról van szó... Vajon miért haragszik rád mindegyik, ezen el kellene gondolkodnod!

2008. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Háát... Hogy lehet-e barátság, az attól is függ, hogyan váltatok el, meg milyen volt a viszonyotok előtte. Én sem tartom a kapcsolatot az exeimmel, és én is haragszom arra, amelyik egy másik csajért dobott... Ha nem megy magától a barátság, fölösleges teperni miatta, úgysem lehetne igazi barátod, aki igazán örül az új szerelmeidnek, meg annak, ha mással vagy boldog, nem vele...
2008. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem, ne is foglalkozz velük a múltat nem érdemes piszkálni.Jegyezd meg, hogy nem lehet barátság egy kapcsolat után fiú és lány között, mert valamelyik fél úgyis úgy jön ki a kapcsolatból, hogy még szereti a másikat álatlában.Meg amúgy is milyen hülyén veszi ki magát, ha jópofizol a volt barátaiddal, közbe lehet ők vagy valamelyikük még mindig beléd van zúgva és eközben rossz nekik.Tudom te csak jóindulatból akarod fenntartani a baráti viszonyt de ha ők nem ragaszkodnak, nem szabad erőltetni.Én is próbáltam erőltetni a dolgot egy párszor némelyik barátommal, de nagyon kínos volt.Egy idő után éreztem, hogy terhére van az egyik volt barátomnak ez a jó barátosdi.Úgy, hogy szerintem foglalkozz a jövővel és az aktuális ismerőseiddel.
2008. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet barátság, nem tiltja senki.


csak akikel szakítottál lehet hogy nagyon fiatalok ,morcosak és rosszul esett nekik és inkább megsértődve kerülnek mintsem hogy veled beszélgessenek. ne foglalkoz velük, ha haragszanak akkor haragudjanak.


de hány pasid volt neked 18évesen?

2008. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi kommenteket..az a baj h én nagyon lelkis vagyok és tök megvisel h nem tarthatom velük a kapcsolatot...annyira értékes embernek ismertem meg egy kettőt és ráadásul nemis haragban váltunk el... hány pasim volt? 8 :$
2008. aug. 19. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

„Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?”


A napokban megakadt a szemem egy idézeten, mely azt kérdezte, hogy vajon lehet-e barátság férfi és nő között? E sor mély gondolatokra késztetett. Lehet- e barátság férfi és nő között… Zúgtak fejemben a gondolatok. Lehet-e?

Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy persze, miért ne lehetne. Hiszen nem a nemek válogatják barátainkat.

Aztán felcsendült a mondat második fele is; és ha igen, miért nem? Miért nem…?

Talán azért, mert ha a két fél között nagyon szoros barátság van, előbb-utóbb elmélyülhetnek az érzések, és amikor már a baráti szeretetnél többet érzünk a másik iránt, nem barátságról, hanem szerelemről beszélünk. Nem számít, hogy az egyik vagy mindkét emberben változik meg a szeretet, onnantól kezdve már nem barátság. Érdemes feladni egy bizonytalan hosszúságú kapcsolatért egy örök barátot?!

A legrosszabb viszont az, ha elveszítjük az illetőt, mivel nemcsak a párunkat, hanem egy igaz barátunkat is elveszíthetjük. És sajnos az esetek többségében rengeteg barátságból alakul ki szerelem, de nagyon kevés szerelemből alakul ki barátság…


Ezt a cikket én írtam!

2008. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

es milyen jol tetted! gratulalok s egyben megemlitenem, hogy ezen dilemma mindannyiunkat foglalkoztatja. veszelyes dolog ez, melyen nagyot nyerhetunk, de sokkal nagyobbat bukhatunk. en peldaul buktam egy isteneset :(

remelem nektek nagyobb a szerencsetek

udv.

2008. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Foglalkoztatott a téma..
2008. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
fiú és lány között azért nem lehet barátság, mert az egyik úgyis többet akar majd a másiktól mint barátság! és akkor még jobban összevesznek
2008. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!