Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Vagy többet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy többet is akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel péntekenként általában egy buszon jövünk haza. Ő is néz én is szoktam őt. Minden nap gondolok rá, ha nincs velem hiányzik.De félek is, mert elég "züllött" barátai vannak, cigivel és piercinggel. Én őt még nem láttam cigizni, de félek hogy töb kellene neki. Ti mit tennétek? Hagyjam őt?
2010. febr. 5. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered meg soha nem tudjuk meg, hajrá
2010. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne ringasd magad álomvilágba.

Kezdeményezz. Próbáld megismerni, utána majd kiderülnek a dolgok.

2010. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egy tekintetből sok mindent le lehet szűrni. Általában. :)

De szerintem is próbálj meg vele beszélni.

Egyébként a párkapcsolatok miatt a fiúk általában lemondanak az úgymond züllött életről. :)

De ha azt mondod hogy ő nem olyan, nem kell félned. Ne ítélj elhamarkodottan. :)

2010. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ÉS egy cigitől vagy egy pc-től züllött lesz valaki?


" Én őt még nem láttam cigizni, de félek hogy töb kellene neki"


Vegyél neki egy egész dobozzal! xd


Nagyon lol vagy hallod

2010. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod hogy nem úgy értettem:D
2010. febr. 7. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, mivel nem besértődtél hanem vetted a lapot, ezért megpróbálok rendesen válaszolni!


Sz.rd le hogy cigizik, meg "züllött", és hasonlók mert még nem is ismered. Ezek külsőségek. A brutál kinézetű emberek között sokkal több az értelmes. Csak a társadalom fél tőlük. Átlagban egy tetovált, züllöttnek kinéző rockerrel sokkal értelmesebben ki lehet jönni mint egy eminens akárkivel. Ez csak egy példa volt.


Az a lényeg, hogy azok a bizonyos "züllött" barátok ne cigók legyenek, mert akkor tényleg kerüld el őket jó messzire!

2010. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom hogy ismerkedjmeg vele:):)...ha bunkó vagy belülről nem tetszik...akkor hagy a fenébe!!de 1 próbát megér szerintem..nem vesztesz vele semmit:)...szóval szorítok neked;):)
2010. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
van egy pár "olyan" is közte...ettől félek...meg attól, hogy ő is az...nem látszik rajta, de mi van ha tényleg? Lehet hogy tényleg el kellene kerülnöm...
2010. febr. 7. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a haverjai cigók és a gyerekről sem tudod egyértelműen eldünteni, hogy nem-e az, akkor az már régen rossz. Én azt javaslom kerüld el. Te döntesz persze, meg már előre látom hogy elkezdik tömni a fejed, hogy "nelegyé előítéletes meg rasszista"...hát erre annyit tudok mondani hogy Pénzes Henrietta meg Horák Nóri sem volt előítéletes ér rasszista. És most a föld alatt vannak mindketten.
2010. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!