Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most tetszem neki? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki? És mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Sokat megyünk egy busszal haza.. Mindig mosolyog rám de nem sokat lehet vele beszélni olyan "szűkszavú". Ha kérdezek valamit akkor is csak tőmondatokban válaszol..


Volt hogy egy hete a buszon befeküdtem az ölébe és átkarolt és amikor felnéztem rám mosolygott..


Milyen jeleket adhatnék neki hogy bejön nekem?


De nem tudom sajnos hogy én most tényleg tetszem neki és hogy mit akar tőlem. Barátságot vagy többet?!


2010. márc. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. az, hogy belefeküdtél az ölébe, az már elég nagy jel.
2010. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, csak eléggé félénk. De én a helyedben megkérdezném tőle:) Amúgy hány évesek vagytok?
2010. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem félénk.. én 14 ő 15
2010. márc. 25. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan kérdezd meg.Így tudod, mi a helyzet:)
2010. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mit kérdezzek?
2010. márc. 25. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy járna-e veled, vagy kérdezd meg mit szólna ha elmennétek együtt valahova:) valami ilyesmire gondoltam.
2010. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen vagy akár szólsz barátoknak és egy jó páran elmentek valakihez filmet nézni és akár vagy melléfekszel vagy melléülsz és a film alatt megérinted a kezét vagy átkarolod ilyenkor általában minden kiderül...:)
2010. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "filmnézéses terv" nem hangzik rosszul, de ha azt nem sikerül megoldani, akkor "ne kerülgesd a forró kását", nyíltan kérdezd meg. Jobb tisztában lenni az érzelmeitekkel, minthogy később csalódás érjen. Sok sikert!


Ui: Vigyél neki csokit^^

2010. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!