Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni a feleségem testvérével. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ? Igen jóba vannak, vagy egy hármasba is benne lennék, adjatok tanácsot
2010. febr. 5. 12:39
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

hát b@szki én olyan privit küldenék a feleségednek.hogy utána még a cerkád sem maradna meg.

szálj magadba te barom.

2010. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem elkörcsi minösitést kért, hanem vàlaszt a kérdésére! Aki elkörcsi blablàt akar irni az tarcsa meg magànak, nekem meg ez a véleményem! Az ijen erköcscsöxök menjenek papnak, es ott hirdesék az igét, ne gyakorin roncsàk a levegöt!
2013. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hajrà cs igy tovàb, jo dolog ez, es ha értesz hozzà sikerülni is fog! Csak alkalom, meg vonzalom kérdése! Nekem màn öszejöt a baràtnöm tesojàt is bevenni 3as ba (lànytestvérröl van szo) , nagyon jo érzés, két fantasztikusan szép, formàs làny, és még nem is kurv@k, tök rendes csajok!!!
2013. jan. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!