Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék összejönni a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni a feleségem testvérével. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ? Igen jóba vannak, vagy egy hármasba is benne lennék, adjatok tanácsot
2010. febr. 5. 12:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Dugd a fejedet jeges vízbe és várj pár percet!
2010. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

de megőrülök mind a kettőért nem tudom ????

azért kösz mindenkinek nekem is ez a véleményem mind nektek de azt hittem valaki tud tanácsot adni hátha összejönne

2010. febr. 5. 14:30
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező nem írta hogy a felesége testvére az nő..

Lehet hogy szeretne kapni és adni is :DDDD


[X]

2010. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
igen nőről van szó és gyönyörű mind a kettő csodálatosak
2010. febr. 5. 14:50
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
béla te r@hadék, megöllek álmodban
2010. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
kepzeld magad a feleseged helyebe, szegeny... elsem tudom kepzelni h ha nekem a parom/ferjem elorukkolna ilyennel...
2010. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
Fake gyanús :D
2010. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
És egy ilyen nő mellett akarod leélni az életed? Akit nem is kívánsz annyira??? És mindig ez akarod majd csinálni? Mihelyt elmegy melletted egy gyönyörű kívánatok nő az utcán, néhány szót beszélgettek...majd eltelik pár hét és eszedbe jut, hogy neked más kell... Az ilyen ember ne nősüljön!!! Éld az életed, egyedül!
2010. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem azért, de nem erkölcsileg kéne minősíteni a kérdezőt, hanem válaszolni, vagy kussolni!


Szerintem neked kéne legjobban ismerni a feleségedet, a monogámiáról vallott elveit, stb. Gondold végig mit szólna egy ilyen hármashoz. Ha máshogy nem megy, mesélj egy haverodról aki hármasban csinálta a feleségével és egy másik nővel.


Természetesen a másik megoldás ha közvetlen a tesójához közeledsz, de őt is te ismered jobban, mint ismeretlenek a netről, szóval ezt a kérdést is te tudod legjobban megválaszolni magadnak.

2010. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Fake szagja van :) a bizonyítás kedvéért linkelj képet a feleségedről és a testvéréről.... kiváncsi vagyok :D

Egyébként meg ha ilyent akarsz csinálni.... hát ugyan az a véleményem, mint annyi más embernek....

ELŐBB KELETT VOLNA GONDOLKODNI TÖKI!!!

2010. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!