Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilehet szeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Kilehet szeretni valakiből úgy hogy 1 hónapon keresztül veszekszel és csalódsz a párodban?
2010. febr. 3. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ki hát. persze :D
2010. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kilehet:) Ne agyalj rajta, hanem mozdulj ki és várj. Az idő mindent megold.
2010. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyne agyalnék rajta hisz nekem ez nem jó így.Vissza kéne álitani azt ami megváltozott irántam.
2010. febr. 3. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Siman!Mar en sem szeretem a parom.
2010. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyej .. atol fugg min veszekedtek !

Persze hogy kilehet .. sot .. nekem van egy 3 honapos kapcsolatom .. minden heten veszekedtunk eddig :| .. es hidd el en sem erzem ugyan azt amit a kapcsolatunk elejen .. magyarul kezdek kiszeretni belole .. de ezen lehet valtoztatni, ha szereted beszej vele ha meger neked anyit akor ne parazz beszeld meg vel eh ez igy nem jo es kesz .. ha megerti valtoztat


[ 15/L ]

2010. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

es persze hogy ha szeret akor valtoztat mindenen..

de ha ha ugy erzed hogy nem valtozik semi akor :| Dobd ... mert csk neked lesz szar .. [ tapasztalat ]

2010. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő nem fog változni mert úgy van vele hogy ö tökéletes.Nekem kell változnom.És ha valami nem tetszik benne akkor leléphetek,nem kötelező vele lennem.Ezt mondja. :S
2010. febr. 4. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:

akor.. szerintem dobd`:)egyetelmu hogy nem szeret...

mar bocs`... de ez az igazsag ha ijet mond:-j

2010. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!