Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet valakiből szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet valakiből szeretni csak azért mert bunkó?

Figyelt kérdés
néhány hónappal ezelött még együtt voltunk de nem úgy hogy a csajom volt csak elvoltunk egymással.kicsit fogdostam is de nem zavarta.szoktam néha bunkóskodni vele és lehet hogy ez miatt már semmit nem érez irántam???
2011. júl. 7. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De talán amúgy sem érzett semmit irántad. De az is lehet hogy olvasta egy írásodat és azért nem szeret már. Ki tudja.
2011. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?


Csak mert én óvodában húztam annyk a lánynak a haját,akibe szerelmes voltam...

2011. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy te érzel iránta valamit??Mert ha igen akkor sztem nem kéne 'bunkóskodnod' vele...
2011. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bunkó embereket nagyon hamar meg lehet utálni, vagy legalább is kerülni. Nekem volt egy nagyon jó haverom, akibe bele is szerettem, de róla tudni kell, hogy mindenkivel bunkó, akit nem kedvel. Elkezdett hozzám közeledni az egyik barátja, erre a srác teljesen kifordult önmagából, és folyamatosan bántott, beszólogatott, lekezelő és bunkó volt velem. Még ha csak féltékenségből is csinálta, nem tudott érdekelni... annyira paraszt lett, hogy egyszerűen nem lehetett őt elviselni.

Nagyjából 1,5 hónapig bírtam, utána gyakorlatilag annyira megundorodtam tőle és a viselkedésétől, hogy szinte minden kapcsolatot megszakítottam vele, és amennyire csak lehet, kerülöm őt. Azóta konkrétan éppcsak köszönőviszonyban vagyunk egymással.


Szóval IGEN, simán ki lehet szeretni valakiből, aki bunkó veled és beszólogat vagy szavakkal, tettekkel bánt.


20/L

2011. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!